چلسی ۱-۱ نیوکسل: پایان فصل کابوس‌وار آبی‌ها

2 دقیقه پس از این گل الکساندر ایساک از سمت راست دروازه چلسی با شوتی خطرناک شانس گلزنی خود را امتحان کرد که کپا با واکنش به موقع مانع از باز شدن دروازه چلسی شد.

1880875

مارتین دوبراوکا در دقیقه 45+1 ضربه استرلینگ را که با پاس انزو فرناندز صاحب موقعیت شده بود مهار کرد تا نتیجه بازی در نیمه اول بدون تغییر بماند.

1880876

چلسی درحالیکه بازی قبلی را با نتیجه 4-1 مقابل منچستریونایتد شکست خورده بود، در این بازی هم نتوانست دروازه‌اش را بسته نگه دارد و خیلی زود گل خورد.

چلسی با این تساوی 44 امتیازی شد و در پایان فصل رتبه دوازدهم را به خود اختصاص داد. نیوکسل هم به عنوان تیم شگفت انگیز این فصل 71 امتیازی شد و در رده چهارم قرار گرفت.منبع

در دقیقه 38 میگوئل آلمیرون روی پاس گوردن به موقعیت گلزنی رسید اما ضربه او قدرت زیادی داشت و از بالای دروازه راهی اوت شد.

روی شروع مجدد از سمت چپ محوطه جریمه، رحیم استرلینگ به توپ رسید و با یک ضربه به سمت دروازه تلاش کرد تا موقعیت ایجاد کند که در این هدف موفق هم بود.

1880874

ضربه استرلینگ به آرنج سون بوتمن برخورد کرد و به نظر می‎‌رسید که خطای پنالتی صورت گرفته است. این صحنه توسط VAR مورد بررسی قرار گرفت و با دستور داور ضربه کرنر به سود چلسی اعلام شد.

1880877

چلسی برای جبران نتیجه تلاش زیادی انجام داد و فرصت‌های گلزنی که پیش از رسیدن به محوطه جریمه خنثی می‌شد بالاخره در دقیقه 27 جواب داد.

به گزارش “ورزش سه”، چلسی و نیوکسل در بازی هفته پایانی لیگ برتر انگلیس امشب به میزبانی ورزشگاه استمفوردبریج مقابل هم قرار گرفتند.

ارسال زمینی او با واکنش کیران تریپیر همراه شد که ابتدا توپ به پا و سپس به دستش برخورد کرد تا وارد دروازه شده و او با گل به خودی نتیجه بازی را تغییر بدهد.


چلسی و نیوکسل در بازی هفته پایانی لیگ برتر انگلیس به تقسیم امتیازات رضایت دادند.

چلسی 1-1 نیوکسل: پایان فصل کابوس‌وار آبی‌ها


کد خبر : 1940524 |
07 خرداد 1402 ساعت 21:19 |
72 بازدید |

0
دیدگاه

تلاش دو تیم برای گلزنی بی ثمر بود و تغییری در نتیجه صورت نگرفت تا نیمه دوم هم با تساوی 1-1 به پایان برسد و دو تیم به تقسیم امتیازات رضایت بدهند.

در دقیقه 9 آنتونی گوردن ارسال عرضی اندرسون را در غفلت تروه چالوبا و تیاگو سیلوا را با یک ضربه پای راست درحالیکه کپا آریسابالاگا هم روی آن اثر گذاشت به گل تبدیل کرد.

نیمه دوم بازی از سوی هر دو تیم متعادل دنبال شد و فرصت‌های جدی گلزنی ایجاد نشد تا اینکه دقیقه 78 یک صحنه مشکوک در محوطه جریمه نیوکسل رقم خورد.