چه تیمی، چه رویایی: بزن بریم برای قهرمانی جهان

امیر محمدگل زاده، پوریاحسین خانزاده، مبین نصری ، عرشیا به نژاد، شایان سپهری فرد و سجاد جلوداریان به همراه دیگر ملی پوشان در رقابت های قهرمانی جوانان آسیا هم با 5 برد پیاپی به قهرمانی رسیدند و قرار نیست این روند صد درصد برد در رقابت های رسمی را خراب کنند.


تیم ملی جوانان ایران، این روزها والیبال را برای ما معنا کرده است، آنها به معنای واقعی یک تیم هستند

چه تیمی، چه رویایی: بزن بریم برای قهرمانی جهان

به گزارش “ورزش سه”، هفت برد پیاپی و رسیدن به فینال قهرمانی زیر 21 سال جهان. تا همین جا هم برای ما کافی است، ولی این رویای  جوانان ملی پوش والیبال ایران نیست، آنها برای رسیدن به قهرمانی جهان امشب و در منامه ایتالیا را پیش رو دارند، ایتالیایی که بزرگسالانش قهرمان جهان است و حالا به دنبال این عنوان در رده زیر بیست و یک سال است، ولی شاگردان مومنی مقدم نشان دادند آنها ابزار بردن هر تیمی را دارند، دریافت های خوب، حمایت بازیکنان در محدوده 9 متر و اطراف آن ، دفاع روی تور تیمی به همراه سرویس های عالی و حملات متنوع  بر روی تور ، ایران را  به تیمی چشم نواز در این دوره از رقابت ها تبدیل کرده است.


کد خبر : 1950960 |
25 تیر 1402 ساعت 09:39 |
557 بازدید |

0
دیدگاه

می‌رویم برای سیزدهمین برد پیاپی؛

این نبرد شاید خیلی خاص تر از فینال های دیگر باشد، آن طرف تور، لاجوردی پوشان کشور چکمه هم با 7 برد همانند ایران به فینال بازی ها رسیدند و آنها هم همانند ایران و در برابر بلغارستان شب گذشته گیم اول را به حریف دادند و سه گیم بعدی را بردند.

نتیجه ای باور نکردنی  در انتطار ملی پوشان ایران است. 13 برد پیاپی از شروع این تیم رویایی  برای کسب سهمیه تا رسیدن به قهرمانی جهان، نتیجه ای ماندگار برای تیمی که شب گذشته برابر آرژانتین دوباره مردم ایران را با والیبال آشتی دادند و آنها امشب بی صبرانه منتظر شروع نبرد آخر هستند.منبع