ژاوی: برایم مهم نیست امباپه به رئال برود

ژاوی در مورد احتمال جذب ویتور روکه، مهاجم 18 ساله برزیلی، گفت: «من نمی توانم در مورد او صحبت کنم. مدیر ورزشی همه فعل و انفعالات بازار را تحت کنترل دارد. تا زمانی که ما نتوانیم به طور رسمی انتقال بازیکنی را اعلام کنیم، در مورد آن حرف نخواهم زد.»

1759622

به گزارش “ورزش سه”، کار بارسلونا در نقل و انتقالات تابستانی با جذب ایلکای گوندوگان شروع شد و دیروز با اینیگو مارتینز ادامه یافت. هر دو به عنوان بازیکن آزاد به بارسا پیوسته اند و البته باشگاه کاتالان همچنان برای خرید بازیکنان جدید در تلاش است.

1894947

ژاوی در مورد تمدید قرارداد با بارسا که به تعویق افتاده، گفت: «وقتی از رئال در کوپا دل ری 0-4 باختیم و حذف شدیم، خوان لاپورتا گفت که چشم بسته به من ایمان دارد. این برایم اهمیت زیادی داشت. من همان جایی هستم که همیشه می خواستم باشم. خوشحالم که می توانم در بارسلونا کار کنم. لاپورتا در مورد تمدید قرارداد تصمیم نهایی را می گیرد. من هرگز برای باشگاه مشکلی نخواهم بود. پیشنهاد که برسد، می نشینیم و حرف می زنیم.»

نقل و انتقالات رئال و احتمال جذب امباپه: «همیشه احترام زیادی برای رئال مادرید قائل هستم و اصلا نگرانی بابت بازیکنانی که می‌گیرند و نقل و انتقالات آنها ندارم. نمی‌دانم چه اتفاقی برای امباپه خواهد افتاد.»

1894935

احتمال استفاده از کریستنسن در خط میانی و به جای بوسکتس: «این هم یک گزینه است ولی پست واقعی او نیست. ما باید به جای بوسکتس بازیکن جدید بخریم.»

پیوستن آردا گولر به رئال: «گفتم که در مورد بازیکنی که متعلق به بارسا نیست، حرف نمی زنم. چیزی برای گفتن ندارم.»

ژاوی هرناندز که فصل گذشته توانست بارسا را قهرمان لالیگا کند، برای اولین بار پس از اتمام فصل در یک نشست خبری شرکت کرد. او ابتدا در مورد حضور لوئیس انریکه روی نیمکت پی اس جی گفت: «من برای او خوشحالم. انریکه مربی بزرگی است و در بارسلونا روی من تأثیر زیادی گذاشت. او مرجعی برای من به عنوان یک مربی است.»

ژاوی در مورد نیکو گونزالس گفت: «نیکو به بارسا بر می گردد و در پیش فصل شرایطش را بررسی می کنیم. هم او و هم بازیکنانی که فصل قبل قرضی به تیم های دیگر رفتند را در پیش فصل بررسی کرده و یک تصمیم درست می گیریم.»

ژاوی در مورد گفت و گو با فران تورس و آنسو فاتی درباره جدایی گفت: «من با بسیاری از بازیکنانم صحبت کرده ام و همه نظر من در مورد خودشان را می دانند. چهار روز دیگر که تمرینات شروع شود، بازهم صحبت خواهیم کرد. در نهایت شرایط و مشکلات مالی خاص باشگاه را نیز باید در نظر بگیریم.»

1892416


کد خبر : 1948867 |
15 تیر 1402 ساعت 13:19 |
713 بازدید |

0
دیدگاه

تمرکزم روی بارسلوناست

فهرست خروجی بارسا: «با برخی از قبل حرف زده ام و با برخی با شروع تمرینات صحبت خواهم کرد. پس از چند تمرین مشخص می شود چه بازیکنانی به تور آمریکا خواهند رفت و آنجا نیز وضعیت چند بازیکن را زیر نظر خواهیم گرفت تا قبل از شروع فصل تکلیفشان مشخص شود.»منبع

ژاوی در مورد وضعیت فرانک کسیه گفت: «با او حرف زده ام و او نظر من را به خوبی می داند. قرار نیست این را فاش کنم چون خود کسیه کاملا دیدگاه من در مورد خودش را می داند.»


ژاوی هرناندز همه توجهش به نقل و انتقالات بارسلوناست و نگران احتمال انتقال کیلیان امباپه به رئال نیست.

ژاوی: برایم مهم نیست امباپه به رئال برود

 ژاوی درباره انگیزه های بالای گوندوگان برای بازی در بارسا گفت: «این به خوبی ارزش برند بارسا را نشان می دهد. من بازیکنی را ندیده ام که به بارسلونا از ابتدا نه بگوید. شاید بعدا نظر عوض شده باشد اما همه دوست دارند برای بارسا بازی کنند. مردم دیده اند که ما به کورس قهرمانی و رقابت برگشته ایم. گوندوگان مثال خوبی است و او نشان داد که چقدر فروتن است و به آرزویش هم رسید.»