ژیرو: عجب هتلی، مرسی قطر! (عکس)کد خبر : 1854100 |
27 آبان 1401 ساعت 15:14 |
7.6K بازدید |

0
دیدگاه


اولیویه ژیرو، ستاره ملی‌پوش فرانسوی، با انتشار عکس‌هایی از اتاق خود در هتلی که در قطر برایش تدارک دیده شده از امکانات قطری‌ها ابراز شگفتی و تشکر کرد.

ژیرو: عجب هتلی، مرسی قطر! (عکس)

به گزارش “ورزش سه”، تیم ملی فرانسه به عنوان مدافع عنوان قهرمانی جام جهانی این روزها در کمپ خود در این کشور به سر می‌برد. اولیویه ژیرو، مهاجم فرانسه، امروز در شبکه‌های اجتماعی از شگفتی خود به خاطر امکاناتی که هتل محل اقامت خروس‌ها در اختیارشان گذاشته خبر داد و از برگزارکنندگان قطری تشکر کرد.

ژیرو با انتشار ویدیویی در تیک‌تاک گفت اتاقی که در هتل محل اقامت فرانسوی‌ها برای او تدارک دیده شده مختص خودش آماده‌سازی شده است. در این ویدیو ژیرو وقتی وارد اتاقش می‌شود با تصویری از او مواجه هستیم که ستاره این روزهای میلان را درحالیکه پیراهن تیم ملی فرانسه را به تن دارد تصویر کرده است.

ژیرو سپس قسمت‌های مختلف این سوییت از جمله حمام را نشان می‌دهد که لوگوی فدراسیون فوتبال فرانسه بر آن حک شده است. در اتاق‌خواب هم بادکنک‌هایی به رنگ پرچم فرانسه دیده می‌شود. ژیرو سپس رو به دوربین اشاره می‌کند که از شرایط رفاهی خود در این هتل به شدت راضی است.

این مهاجم کهنه‌کار فرانسوی امیدوار است به مدت یک ماه در این اتاق زندگی کند تا به همراه فرانسه مثل دوره قبلی جام جهانی به فینال راه یافته و تجربه قهرمانی فرانسه در جام جهانی 2018 را تکرار کند.  

هزینه هر اتاق در هتل محل اقامت تیم ملی فرانسه 1800 دلار به ازای هر شب اعلام شده است. این مجموعه 130 اتاقه دارای 30 استخر اختصاصی است و در جریان جام جهانی برنامه‌های متنوعی برای سرگرمی بازیکنان فرانسوی تدارک دیده است.منبع