کاپادزه: هیچ‌وقت مقابل ایران ضعیف نبودیم


کد خبر : 1981291 |
30 آبان 1402 ساعت 06:55 |
1K بازدید |

1
دیدگاه

با بازیکنان داخلی و لژیونرها این بار می‌بریم

او که در حال حاضر سرمربی تیم المپیک ازبکستان است با اشاره به بازی‌های قبلی دو تیم گفت: «البته در دوران فوتبالم خیلی با ایران بازی کردم. خاطره‌انگیزترین بازی باخت در آخرین دقایق سال 2012 است که در ضدحمله یک گل خوردیم. در آن مقطع ما در بازی برگشت تیمی متفاوت و مربی متفاوتی داشتیم. در مجموع در هیچ بازی مقابل ایران ضعیف به نظر نرسیدیم اما برخی موقعیت‌های کوچک بازی را رقم زد. در واقع جزئیات کوچک روی نتیجه تأثیر گذاشت. ایران هم تحت تاثیر چنین عواملی قرار خواهد گرفت و اگر از فرصت‌های خود استفاده کنیم، می‌توانیم به نتیجه مطلوب برسیم.»منبع

به گزارش “ورزش سه” تیمور کاپادزه یکی از بهترین بازیکنان تاریخ فوتبال ازبکستان یک روز قبل از رویارویی تیم‌های ملی ازبکستان و ایران در مرحله پیش مقدماتی جام جهانی 2026 گفت: «ما بارها با ایران روبرو شده‌ایم. بازیکنان فعلی تیم آنها مدت زیادی است که با هم بازی می‌کنند و در جام جهانی گذشته هم حضور داشتند. البته از نظر تجربه و مهارت قوی هستند، اما به نظر من قدرت ما کافی است. ما اخیرا در یک بازی دوستانه (کافا) همدیگر را دیده‌ایم و بد نبودیم. در آن بازی شومرودوف موقعیت خیلی خوبی داشت، استون هم فرصت داشت، ضمن اینکه به دلایلی سرمربی در آن زمان با تیم نبود. »


بازیکن سابق تیم ملی ازبکستان با اشاره به دیدارهایی که خودش مقابل ایران به میدان رفته معتقد است این بار ازبک‌ها می‌توانند حریف قدرتمند خود را شکست دهند.

کاپادزه: هیچ‌وقت مقابل ایران ضعیف نبودیم

کاپادزه با اشاره به بازی پنجشنبه گذشته تیم ملی کشورش گفت: «بازی با ترکمنستان نیاز روحی داشت. آنها با وجود عواملی مانند زمین و میزبانی سطح خود را نشان دادند. فکر می‌کنم ایران هم با روحیه خوبی آماده بازی فردا خواهد شد. بازیکنان ما اکنون در سطح خوبی هستند و مطمئنم با لژیونرها و بازیکنان داخلی ایران را می‌بریم.»

1956633