کری پوچتینو: حالا آماده رقابت با سیتی هستیم!کد خبر : 2001800 |
24 بهمن 1402 ساعت 09:35 |
19 بازدید |

0
دیدگاه


مائوریسیو پوچتینو، سرمربی چلسی، می‌گوید تیمش با پیروزی برابر کریستال پالاس منتظر بازی با منچسترسیتی است.

کری پوچتینو: حالا آماده رقابت با سیتی هستیم!

به گزارش “ورزش سه”، چلسی شب گذشته در چارچوب رقابت‌های هفته بیست و چهارم لیگ برتر انگلیس در ورزشگاه خانگی کریستال پالاس روبروی این تیم قرار گرفت و با نتیجه 1-3 به پیروزی رسید. 

این پیروزی اهمیت بسیاری برای آبی‌های لندن داشت تا از شرایط نه چندان خوب چند هفته اخیر فاصله بگیرند و به بهبود وضعیت‌شان در جدول و همچنین در دیدارهای پیش رو تا پایان فصل بار دیگر امیدوار شوند و هواداران‌شان را هم امیدوار کنند. 

پوچتینو پس از پایان این بازی در نشست خبری حاضر شد و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد. 

عملکرد تیم: ما در نیمه اول خیلی کند و آرام بودیم. به مدت 45 دقیقه واقعا ناامیدکننده ظاهر شدیم اما در نیمه دوم بازی را آنطور که باید شروع کردیم. در آخر فکر می‌کنم که شایسته کسب پیروزی بودیم. 

1990267

دبل گلگر: فکر می‌کنم او بازیکن خوبی است و ما دوستش داریم. همیشه در تلاش است تا از فرصتی که دارد استفاده کند. بسیار برای او و برای تیم خوشحال هستم چون این بردی بود که به آن نیاز داشتیم. 

دلیل آغاز نه چندان خوب تیم: این اتفاقی تکراری است که باید تغییرش دهیم. ما در تلاش هستیم تا ثبات بیشتری داشته باشیم. باید در این زمینه کار کنیم، موقعیت خلق کنیم و بازی خوبی داشته باشیم، همانطور که برابر استون ویلا بازی کردیم. این کار آسانی نیست اما باید سعی کنیم. این سه امتیاز را کسب کردیم تا برای بازی برابر منچسترسیتی آماده باشیم. 

شرایط مصدومیت تیاگو سیلوا: همه چیز فردا مشخص خواهد شد. ما باید فردا شرایط او را به صورت دقیق ارزیابی کنیم.

فشارها و شایعات: شایعات برای من اهمیت ندارند. تنش و فشارها هم همینطور. به استرس هم توجهی ندارم. ما به خوبی از واقعیت خبر داریم و همچنان به تلا‌ش‌مان ادامه خواهیم داد. منبع