کسی از این خط خوردگی تعجب نمی‌کند!کد خبر : 1896339 |
27 اسفند 1401 ساعت 07:30 |
538 بازدید |

0
دیدگاه

زنگ خطر برای میلاد پس از ۳ تورنمنت مهم؛


میلاد محمدی، بازیکن ۲۹ ساله آ.ا‌.ک حالا خود را دور از پیراهن تیم ملی می‌بیند.

کسی از این خط خوردگی تعجب نمی‌کند!

به گزارش “ورزش سه”، یکی از شش بازیکنی که از لیست جام جهانی قطر مورد توجه امیر قلعه‌نویی قرار نگرفته، میلاد محمدی بوده است. میلاد که سه تا از مهمترین تورنمنت‌های ملی اخیر فوتبال ایران را تجربه کرده بود حالا در وضعیت سخت و البته غم‌انگیزی قرار دارد که شاید برای او مسیر سختی را در آستانه سال نو شمسی ترسیم کند.

میلاد محمدی، مدافع چپی که سال ۲۰۱۵ برای نخستین بار از سوی کی‌روش اجازه بازی در تیم ملی را دریافت کرد پس از انجام ۴۸ بازی ملی و حضور در جام‌های جهانی روسیه، قطر و جام‌ملتهای آسیا ۲۰۱۹ خود را دور از اردوی تیم ملی می‌بیند.

البته احتمالا هیچکس از این قلم قرمزی که به روی نام میلاد محمدی کشیده شده تعجب نکند. او در مدت اخیر در تیم ملی از فرم مطلوب همیشگی فاصله گرفته بود.

تیم ملی حالا در پست دفاع چپ وحید امیری، احسان حاج‌صفی، میلاد زکی‌پور و حتی آرمین سهرابیان و امید نورافکن را دارد که هر یک می‌توانند برای بازی در جناح چپ خط دفاعی تیم ملی مدعی باشند.

شاید این اتفاق تلنگری جدی برای پسر خاکی و خوش مشرب تیم آ‌.ا.ک آتن باشد که برای بازگشت به تیم ملی بجنگد. میلاد اصلا دوست ندارد پیش از ۳۰ سالگی از عرصه ملی محو شود.منبع