کشف یک کریم باقری دیگر از دیار آذربایجان

ترابی در گفتگوی منتشرشده از سوی فدراسیون فوتبال هدف اصلی اش را با تیم ملی جوانان ایران حضور در دیدار فینال توصیف کرد و گفت: می‌خواهم گل فینال را خودم بزنم تا تیم را قهرمان کنم.منبع


کد خبر : 1871642 |
02 اسفند 1401 ساعت 13:51 |
3.8K بازدید |

0
دیدگاه

ترابی که اصالت تبریزی دارد با وجود قامت بلندش شباهت زیادی از لحاظ خصوصیات فنی به کریم باقری دارد و همه امیدوارند او نسخه دوم آقا کریم باشد که البته به همان تیمی رفته که به آن علاقه داشته است!

1804106
به گزارش ورزش سه، تمرینات تیم فوتبال جوانان ایران در حالی برای حضور در جام ملت‌های آسیا در مرکز ملی فوتبال ایران ادامه دارد که بازیکنان مهمی در لیست نهایی این تیم برای سفر به ازبکستان حضور دارند.


تیم جوانان یک بازیکن ترک‌ربان دارد که الگویش کسی جز اسطوره شهرش نیست .

کشف یک کریم باقری دیگر از دیار آذربایجان

ترابی در بازپس گیری توپ یکی از تاثیرگذارترین هافبک‌های تیم جوانان تحت امر صمد مرفاوی است و یکی از اهرمهای تاکتیکی وی. هافبک بلندقامتی که بازی مالکانه را به خوبی اجرا می‌کند تا سایر بازیکنان خط میانی فرصت خروج از فاز دفاع و حضور در خط حمله را پیدا کند. این چیزی است که خود مرفاوی که با آقاکریم همبازی هم بوده بسیار به آن اشاره می‌کند.

محمدرضا ترابی هافبک دفاعی تیم فوتبال ایران که در رده پایه باشگاه استقلال بازی می‌کند یکی از مهمترین نفراتی است که صمد مرفاوی امیدوار به استفاده از او در تقابل با قطر، استرالیا و ویتنام در گروه B جام ملت‌های زیر ۲۰ سال آسیاست.