کفش طلای امارات برای مبخوت رزرو شد


کد خبر : 1843224 |
20 شهریور 1401 ساعت 15:24 |
1.3K بازدید |

0
دیدگاه

پنج گل در دو بازی؛

مبخوت برای اولین بار در دوران حرفه ای خود که از فصل 2008-2009 آغاز شده، در دو بازی ابتدایی لیگ 5 گل به ثمر رسانده است؛ بهترین رکورد او پیش از این مربوط به فصل 2018 2019 بوده که در 2 مسابقه چهار گل وارد دروازه حریفان کرده است.

به گزارش “ورزش سه”، علی مبخوت مهاجم الجزیره شروع قدرتمند در این فصل داشته و با زدن پنج گل در دو بازی مورد تمجید بسیاری از اهالی فوتبال قرار گرفته است؛ این بازیکن در‌ جریان پیروزی 4-2 مقابل خورفکان در هفته دوم لیگ امارات هت‌تریک کرد و در هفته اول نیز در پیروزی 2-0 مقابل دبا الفجیره دو گل به ثمر رساند.

مبخوت با هت‌تریک برابر خورفکان تعداد گل‌های خود در لیگ امارات را به عدد 186 رساند تا با فاصله بیشتری در صدر جدول گلزنان لیگ‌ امارات قرار بگیرد. این در حالی است که فهد خمیس اسطوره الوصل با 175 گل در رتبه دوم قرار دارد اما این سباستین تیگالی است که با 173 گل، همچنان در حال بازی و رقابت برای کسب این عنوان است.

علی خصیف هم‌بازی مبخوت در باشگاه الجزیره پس از پانزدهمین هت‌تریک این بازیکن در لیگ اظهار داشت: بازگشت مبخوت به نفع باشگاه و تیم ملی خواهد بود. هیچگونه حسدی نسبت به این بازیکن وجود ندارد و عملکرد خوب او به الجزیره و فوتبال امارات کمک خواهد کرد و انشاالله بهتر و بهتر خواهد شد.منبع


علی مبخوب پس از به ثمر رساندن دو گل در هفته اول لیگ امارات، در هفته دوم نیز هت‌تریک کرد تا عملکرد خیره‌کننده‌ای از خود به جای بگذارد.

کفش طلای امارات برای مبخوت رزرو شد