کلوپ در آستانه هزارمین بازی: ریشم سفید شده!

بازی فردا مقابل چلسی بااینکه برای کلوپ اهمیتی نمادین دارد ولی او می‌داند فارغ از این رکورد او و تیمش حتماً باید سه امتیاز را به‌دست بیاورند تا کمی از زیر بار فشارها شانه خالی کنند. لیورپول امسال شرایط خوبی ندارد و رتبه این تیم در جدول لیگ برتر نشان‌دهنده وضعیت نامساعد تیم مربی آلمانی است.منبع

به گزارش “ورزش سه”، یورگن کلوپ اولین بار با باشگاه آلمانی ماینتز مربی‌گری را تجربه کرد. او به مدت هفت فصل و نیم مربی‌گری را در این تیم تمرین کرد و در سال 2008 به دورتموند پیوست. این نقطه آغاز درخشش یورگن به‌عنوان یکی از بهترین مربیان دنیا بود.

در آستانه بازی فردای لیورپول و چلسی او در پاسخ به خبرنگاران که از او درباره هزارمین بازی به‌عنوان مربی می‌پرسیدند، گفت: “خیلی فوق‌العاده است. من واقعاً خوش‌‌بختم. در سه باشگاه عالی مربی‌گری کردم که این فرصت را در اختیارم گذاشتند. عدد هزار واقعاً فوق‌العاده است. ریشم حالا کاملاً سفید شده! وقتی به لیورپول آمدم اصلاً اینطور نبود.”

کلوپ هفت سال هدایت دورتموند را به عهده داشت و در سال 2015 راهی مرسی‌ساید شد تا روی نیمکت لیورپول بنشیند. او در این تیم، همه افتخارات ممکن در انگلیس را به‌دست آورده است. یورگن کلوپ فردا در قامت سرمربی لیورپول به رکورد فوق‌العاده دست می‌یابد؛ هزارمین بازی به عنوان مربی. رکوردی که کلوپ می‌گوید حتی خودش را شگفت‌زده کرده است.

1793561
یورگن کلوپ سرمربی ماینتز
1793562
یورگن کلوپ سرمربی دورتموند
1793563
یورگن کلوپ سرمربی لیورپول


کد خبر : 1865826 |
30 دی 1401 ساعت 20:10 |
16.9K بازدید |

5
دیدگاه


دیدار فردای لیورپول و چلسی هزارمین بازی یورگن کلوپ به‌عنوان مربی خواهد بود. کلوپ در واکنش به این رکورد فوق‌العاده گفت ریش‌هایش حالا کاملاً سفید شده است.

کلوپ در آستانه هزارمین بازی: ریشم سفید شده!