کلوپ: دو گل ایستگاهی خوردیم، این نباید تکرار شود

ما می‌توانیم خیلی بهتر از این بازی کنیم. البته عملکرد ما در این مسابقه بهتر از بازی‌های یکی، دو هفته اخیر بود. ولی می‌توانیم خیلی بهتر از این باشیم.

به گزارش “ورزش سه”، لیورپول امشب مهمان برایتون بود تا در مرحله یک‌ شانزدهم نهایی جام حذفی انگلیس به مصاف این تیم برود.

لیورپول باز هم اصرار دارد ژانویه بازیکن نخرد؟
در این پنجره نقل و انتقالات هیچ اتفاقی نمی‌افتد. مطلقا هیچ. تیم ما با مشکل بازیکن مواجه نیست. 


کد خبر : 1867514 |
09 بهمن 1401 ساعت 19:57 |
1.2K بازدید |

1
دیدگاه

علت باخت لیورپول مقابل برایتون؟
یک عالمه توپ از دست دادیم. توپ‌های ساده. این اتفاقی است که برای ما تکرار می‌شود. تیم حریف دو گل از روی موقعیت ایستگاهی زد. پذیرفتن چنین شکستی واقعا سخت است.

سرمربی لیورپول در پایان بازی گفت تیمش نسبت به هفته‌های گذشته بازی بهتری به نمایش گذاشته ولی روی ضربات ایستگاهی گل خورده و همین پذیرش شکست را دشوار کرده است. او همچنین گفت لیورپول در ماه ژانویه خریدی نخواهد داشت و او از بازیکنانش راضی است.

1796361

شاگردان یورگن کلوپ مقابل برایتون 2-1 شکست خورده و از دور رقابت‌ها حذف شدند تا روند ناکامی‌های اخیر این تیم ادامه پیدا کند.

گل خوردن از روی ضربات ایستگاهی نباید برای لیورپول تکرار شود
چند وقت پیش هم با این تیم بازی کرده بودیم و در آن مسابقه حتی سایه‌ای از لیورپول نبودیم. با این شرایط و این ذهنیت به خانه برایتون آمدیم. امروز بازی بهتری انجام دادیم ولی همان‌طور که گفتم از روی موقعیت‌های ایستگاهی دو گل خوردیم. اتفاقی که نباید برای تیم ما بیفتد. منبع


یورگن کلوپ، بعد از شکست 2-1 تیمش مقابل برایتون گفت تیمش از روی موقعیت‌های ایستگاهی دو گل دریافت کرده و این نباید برای قرمزها تکرار شود.

کلوپ: دو گل ایستگاهی خوردیم، این نباید تکرار شود