کلینزمن: این بهترین کره تاریخ استکد خبر : 1981472 |
30 آبان 1402 ساعت 20:06 |
2 بازدید |

0
دیدگاه

دوست ندارم مثل 2006 حسرت بخورم


چرا فقط از ضربه ایستگاهی گل می‌زنید؟ یورگن کلینزمن پاسخی جالب به این سوال جنجالی از خبرنگار چینی داد.

کلینزمن: این بهترین کره تاریخ است

به گزارش “ورزش سه”، کره‌جنوبی با سه گل از روی ضربات شروع مجدد موفق شد چین را شکست دهد؛ پنالتی، کرنر و کاشته. با این حال یورگن کلینزمن از نمایش تیمش راضی است و کره را شایسته صدرنشینی می‌داند.

او در مورد پیروزی مقابل چین گفت: بعد از گل دوم، گل سوم به اندازه کافی سریع به ثمر نرسید و ما نتوانستیم از فرصت‌ها استفاده کنیم، بنابراین نشد آنطور که می‌خواستیم راحت بازی کنیم.

کلینزمن در پاسخ به سوال خبرنگار چینی سال 2006 را یادآور شد که تیم ملی آلمان را در جام جهانی به مقام سوم رساند و گفت: (در نیمه نهایی) با واگذاری ضربه ایستگاهی به ایتالیا باختیم. در آن زمان 70 درصد گل های تیم ملی ایتالیا به ثمر رسید و آنها قهرمان جهان شدند. نمی خواهم دوباره آن حسرت را تجربه کنم و به همین خاطره به خوبی آماده می‌شوم. من میل به استفاده از ضربات ایستگاهی دارم.

1956937

سرمربی آلمانی با تمجید از سون هیونگ مین گفت: ما بازیکنانی داریم که می‌توانند سریعا تصمیم بگیرند، مانند سون هیونگ مین (تاتنهام)، لی کانگ این (پاری سن ژرمن)   و هوانگ هی چان (ولورهمپتون) و در دفاع کیم مین جائه (بایرن مونیخ). با حضور بهترین بازیکنان، فکر می‌کنم این دوران طلایی فوتبال کره باشد.

او گفت: اهداف ما روشن است. ما تیمی داریم که می‌تواند قهرمان جام ملت های آسیا شود و بازیکنان توانایی این کار را دارند. مشکلات زیادی وجود خواهد داشت و حریفان بهتری نسبت به چین خواهیم داشت اما ما می‌توانیم به آن برسیم.منبع