کونته: بدشانس بودیم که به سیتی باختیمکد خبر : 1865689 |
30 دی 1401 ساعت 09:56 |
1.9K بازدید |

1
دیدگاه


آنتونیو کونته، سرمربی تاتنهام، معتقد است تیمش فرصت پیروزی برابر منچسترسیتی را داشت.

کونته: بدشانس بودیم که به سیتی باختیم

به گزارش “ورزش سه”، تاتنهام شب گذشته در ورزشگاه اتحاد به مصاف منچسترسیتی رفت تا دیدار عقب افتاده از هفته هفتم لیگ برتر را برگزار کند و با نتیجه 2-4 برابر این تیم شکست خورد. 
آنها موفق شدند در نیمه اول دو بار دروازه شاگردان پپ گواردیولا را باز کنند و با پیروزی به رختکن بروند اما شرایط در نیمه دوم کاملا تغییر کرد و سیتی موفق شد چهار بار دروازه این تیم را باز کند و سه امتیاز این بازی را به دست آورد. 
کونته پس از پایان این بازی به خبرنگاران گفت:« ما با شخصیت خوبی بازی کردیم. فشار زیادی به سیتی وارد کردیم. در عین حال من از این موضوع ناراحت و ناامید هستم چون این اولین بار در طول دوران حرفه‌ای حضورم در دنیای مربیگری است که در یک نیمه چهار گل از تیمی دریافت کردم.»

1792420

سرمربی تاتنهام با ابراز امیدواری نسبت به عملکرد تیمش در هفته‌های آینده اظهار داشت:« وقتی به شما می‌گویم که ما باید تلاش کنیم و فاصله با تیم‌های بالاتر را کم کنیم یعنی این روند تازع آغاز شده است و ما باید از نظر تاکتیکی به شکل قابل توجهی بهتر باشیم. تجربه تیم هم باید از این بیشتر شود. ما در نیمه دوم یک گل خوردیم و سپس دو دقیقه بعد گل دوم را دریافت کردیم.»
او با ابراز ناراحتی از فرصت‌های از دست رفته تیمش اضافه کرد:« ما بدشانس بودیم که شکست خوردیم. پس از این که بازی 2-2 شد فرصت خوبی برای گلزنی و پیش افتادن داشتیم اما در عوض دو گل دیگر هم دریافت کردیم. ما باید صبور باشیم و نیاز به زمان داریم اما از این که چهار گل دریافت کردیم بسیار ناراحت هستم.»
 منبع