کی‌روش: من از دایناسورهای جام جهانی هستم

به گزارش “ورزش سه”، کارلوس کی‌روش که تیمش روز دوشنبه اولین بازی خود در جام جهانی قطر را مقابل انگلیس برگزار می‌کند در مصاحبه‌ای با فیفا شرکت کرد. کی‌روش در مقابل دوربین فیفا نشست و مصاحبه‌ای انجام داد که در سایت فیفا منتشر شده است.

نظرتان را درباره بازیکنانی که در حال حاضر در اختیار دارید بگویید و آنها را در مقایسه تیم جام جهانی 2018 روسیه چطور می‌بینید؟
در واقع اگر بیست و پنج نفری که من با خودم به اینجا آورده‌ام را نگاه کنید آنها عملا همان بازیکنان جام جهانی قبل هستند و تنها یک بازیکن، یک بازیکن جوان، به تیم اضافه شده است. متاسفانه ما سه چهار روز قبل از اینکه به اینجا بیاییم یکی از بازیکنان کلیدی‌مان در خط میانی را از دست دادیم؛ امید ابراهیمی. ولی اکثریت تیم دقیقا همان تیم جام جهانی روسیه است.


کارلوس کی‌روش در مصاحبه با دوربین فیفا می‌گوید در این دوره یکی از دایناسورهای جام جهانی است.

کی‌روش: من از دایناسورهای جام جهانی هستم

این چهارمین جام جهانی شما است. شخصا از مربی‌‌گری در چهار جام جهانی متفاوت چه آموخته‌اید؟
امیدوارم آنقدر آموخته باشم که به این بازیکنان در این جام جهانی کمک کنم. می‌شود گفت من در حال حاضر به گروه دایناسورهای جام جهانی تعلق دارم. آنچه از خودم انتظار دارم این است که از همه تخصص و تجربه‌ام استفاده کنم برای خدمت به بازیکن‌ها و تیم.


کد خبر : 1854343 |
28 آبان 1401 ساعت 21:29 |
85.8K بازدید |

8
دیدگاه

عملاً همان تیم جام 2018 هستیم

معتقدید این تیم می‌تواند نتایجی بهتر از 4 امتیازی که در روسیه جمع کرد را به دست بیاورد؟
هدف این است. هدف این است. در تاریخ جام جهانی مواردی هست که تیمی با کسب سه امتیاز صعود کرده. همینطور که گفتید نتیجه خیلی مهم است. ولی ماجرا برای ما خیلی ساده است. ما یک بازی در پیش داریم که در سه نیمه انجام می‌شود. در نیمه اول مقابل انگلیس بازی می‌کنیم، در نیمه دوم مقابل ولز و در نیمه سوم مقابل آمریکا. پس بیایید امیدوار باشیم که در نهایت امتیاز کافی برای صعود به دور دوم را خواهیم داشت.منبع