کی‌روش هرگز به دستان بیرانوند نرسید (عکس)


کد خبر : 1862386 |
11 دی 1401 ساعت 19:20 |
982 بازدید |

0
دیدگاه

کی روش استنلی جلوتر از یونس شاگری به ترکیب اصلی گل‌گهر راه یافته بود و امیر قلعه‌نویی در این مسابقه حساب ویژه‌ای روی توانایی‌های این مهاجم برزیلی بلند قامت باز کرده بود، اما عملکرد خط دفاعی پرسپولیس به گونه‌ای بود که اجازه ایجاد موقعیت ویژه‌ای به تیم میزبان نداد و هر چقدر هم از جناحین ارسال شد یا مدافعان سرخپوش ضربه اول را زدند یا دستان کشیده علیرضا بیرانوند همه مهاجمان حریف از جمله استنلی کی‌روش را برای لمس توپ نا امید کرد.
البته نقش بیرانوند در شکست گل‌گهر فصل مهار پنالتی و عکس‌العمل‌هایش روی ارسال‌ها و موقعیت‌های حریف نبود. این سنگربان باتجربه همواره با بازیکنان تیمش در حال صحبت بود. گاهی به آنها روحیه می‌داد و گاهی حتی سر آنها برای شرکت در کار گروهی و تاکتیکی تیم فریاد هم می‌‎زد. 
پرسپولیس یکی از مهم‌ترین دیدارهای فصل را با موفقیت پشت سر گذاشت و در کسب این پیروزی نقش سنگربان 197 سانتی‌متری این تیم برجسته بود.منبع
علیرضا بیرانوند ستاره تیم فوتبال پرسپولیس در مصاف با گل‌گهر بود و در طول این مسابقه به مانند یک رهبر تیمش را هدایت کرد.

کی‌روش هرگز به دستان بیرانوند نرسید (عکس)

به گزارش “ورزش‌سه”، اینقدر عملکرد بیرانوند در مصاف با گل‌گهر ارزشمند بود که یحیی گل‌محمدی پس از اینکه صحبت‌های ابتدایی‌اش را در نشست خبری پس از پایان مسابقه به زبان آورد شروع به تمجید از سنگربان تیمش کرد و نقش او در کسب پیروزی دو بر صفر در سیرجان را پراهمیت جلوه داد.
هنوز بازی گرم نشده بود که اعلام پنالتی از سوی داور مسابقه گل‌گهری‌ها را در وضعیت روحی خوبی در خانه قرار داد، اما بیرانوند که پیش‌تر نیز با واکنش‌های خود خاطرات تلخی را برای تیم‌های امیر قلعه‌نویی رقم زده است، یکبار دیگر کابوس شاگردان این مربی شد و با تشخیص جهت ضربه پورعلی تیمش را به بازی بازگرداند.

1787174
در این صحنه دو مدافع پرسپولیس و مرتضی تبریزی در حال تماشای دوئل بیرانوند و کی‌روش هستند که با برتری نه چندان دشوار سنگربان ملی‌پوش پرسپولیس تمام شد.