کین: خوشحالم به جای منچستر، بایرن را انتخاب کردمکد خبر : 1966571 |
28 شهریور 1402 ساعت 16:15 |
848 بازدید |

1
دیدگاه


هری کین در نشست خبری بازی حساس بایرن و یونایتد، از اینکه در تابستان بایرن مونیخ را به شیاطین سرخ ترجیح داد، ابراز خوشحالی کرد.

کین: خوشحالم به جای منچستر، بایرن را انتخاب کردم

به گزارش “ورزش سه”، بایرن مونیخ فردا کار خود در لیگ قهرمانان را از دیدار برابر منچستریونایتد و در آلیانز آرنا شروع خواهد کرد. شرایط بایرن بهتر از یونایتد است که پس از شکست خانگی مقابل برایتون به لیگ قهرمانان و مصاف با بایرن رسیده است.

1927588

هری کین، ستاره انگلیسی بایرن، که این تابستان مورد توجه یونایتد هم قرار داشت، در نشست خبری بازی حاضر شد و گفت: «بدیهی است که در تابستان مذاکراتی با باشگاه های مختلف انجام شد. اما بایرن باشگاهی بود که من واقعاً به آن علاقه داشتم. وقتی پیشنهاد بایرن رسید، به گزینه های دیگر فکر نکردم. حالا خوشبختانه من اینجا هستم. البته منچستریونایتد باشگاه بزرگی است با این حال اکنون تمرکز من روی بایرن است و از انتخابم نیز بسیار خوشحالم»

کین در مورد فینال لیگ قهرمانان اروپا در سال 1999 و شکست دراماتیک بایرن مقابل یونایتد گفت: «من آن را به صورت زنده تماشا نکردم، اما در طول این سال ها بارها خلاصه و لحظات مهم آن بازی را دیده ام. وقتی 1-0 پیش افتید و در دقایق پایانی شکست می خورید، واضح است که بسیار تلخ است. آن بازی برای مدت‌ها پیش است و از آن زمان خیلی چیزها تغییر کرده است. ما اکنون سعی می‌کنیم خاطرات بهتری را برای طرفدارانمان رقم بزنیم.»

تکمیل می شودمنبع