گئورگی مراقب اخطارهایت باش! | ورزش سهکد خبر : 1981289 |
30 آبان 1402 ساعت 06:45 |
686 بازدید |

0
دیدگاه

فرصت انتقام از لاپورت از دست رفت؛


گئورگی گولسیانی، مدافع گرجستانی پرسپولیس، می‌تواند در بازی برگشت با النصر برگ برنده تیمش در یک جدال بزرگ و مهم باشد.

گئورگی مراقب اخطارهایت باش!

به گزارش “ورزش سه” با اینکه سازمان دفاعی پرسپولیس در هفته‌های اخیر شرایط خوبی را تجربه نکرده و این تیم در سه بازی آخر خود چهار گل دریافت کرده، اما گولسیانی همچنان یکی از ستون‌های خط دفاعی تیمش به حساب می‌آید و در غیاب پورعلی‌گنجی همچنان می‌توان به او و توانایی‌هایش تکیه کرد.

گولسیانی که در بازی رفت مقابل النصر در ترکیب اصلی حضور نداشت و شاهد دوئل پورعلی‌گنجی و کنعانی‌زادگان با رونالدو بود، این بار می‌تواند در عربستان مقابل فوق ستاره پرتغالی بایستد و از تجربه‌اش برای مهار او استفاده کند.

گئورگی هم روی هوا بازیکن مسلطی است هم در زمین با بازی‌خوانی و تکل‌های به‌موقع مقابل ضربات مهاجمان حریف ایستادگی می‌کند ضمن اینکه کمتر پیش آمده او بدون تمرکز و هیجانی رفتار کند و همیشه نمره بالایی می‌گیرد.

1956628

گولسیانی اما احتمالا شانس انتقام از آیمریک لاپورت مدافع مشهور حریف را از کف خواهد داد، چرا که لاپورت مصدوم شده و احتمالا به بازی 6 آذر مقابل پرسپولیس نخواهد رسید. گفتنی است تیم ملی گرجستان در مرحله مقدماتی یورو 2024 با تیم ملی اسپانیا همگروه بود که یک بار 7 بر یک و بار دوم 3 بر یک مقابل این تیم شکست خورد.

لاپورت در بازی رفت حضور داشت اما بازی برگشت را از دست داد، اما گولسیانی در هر دو مسابقه غایب بود. با این وجود گولسیانی می‌توانست در یک بازی باشگاهی و در سطح قاره آسیا توانایی‌هایش را در مواقع ضربات ایستگاهی و دوئل‌های هوایی به رخ لاپورت بکشد، اما با غیبت مدافع اسپانیایی فرصت این کار و البته گرفتن انتقام دو شکست گرجستان مقابل اسپانیا برایش از دست رفت.

در عین حال غیبت لاپورت در این بازی می‌تواند شرایطی را فراهم کند که گئورگی در ایستگاهی‌ها و کرنرهای پرسپولیس جلو بیاید و برای گلزنی با ضربه سر شرایط بهتری داشته باشد.منبع