گالتیه: نیمار و امباپه هیچ مشکلی با هم ندارند


این مربی فرانسوی به خبرنگاران گفت:« رابطه بین نیمار و کیلیان بسیار خوب است. من این اطمینان خاطر را به شما می‌دهم که آنها در تمرینات کنار یکدیگر هستند و اغلب با هم گرم می‌کنند. البته که اتفاقاتی در جریان بازی پیش آمد و من روز گذشته صحبت‌هایی با امباپه داشتم و فکر می‌کنم او هم با نیمار حرف زده است.»
گالتیه با اشاره به فشار زیاد در جریان بازی اضافه کرد:« در بازی فقط دو ثانیه فرصت دارید که تصمیم بگیرید و کیلیان روی توپ تمرکز کرده بود. من اطمینان دارم که او پاس‌های مهمی برای نیمار ارسال خواهد کرد و نیمار هم می‌تواند این کار را به صورت متقابل انجام دهد. اما من از چند هفته قبل تا به حال هیچ احساس منفی‌ای در این مورد نداشته‌ام.»منبع


کد خبر : 1842897 |
18 شهریور 1401 ساعت 21:36 |
4.5K بازدید |

4
دیدگاه

به گزارش “ورزش سه”، بحث و جدال بین نیمار و امباپه به یکی از حواشی اصلی پیرامون پاری سن ژرمن در چند هفته اخیر تبدیل شده است. 
این مشکل از زمانی شروع شد که رسانه‌ها مدعی شدند یکی از شروط تمدید قرارداد امباپه با پی اس جی، فروش این ستاره برزیلی بوده است و این دلخوری در تمرینات پیش فصل به وضوح نمایان شد. 
پس از آن نیز درگیری بر سر زدن ضربه پنالتی بین این دو بازیکن و لایک کردن توییت‌های علیه این ستاره فرانسوی از سوی نیمار، بیش از پیش به این شایعات دامن زد. 
حالا در آستانه دیدار برابر برست در چارچوب رقابت‌های هفته هفتم لیگ برتر فرانسه، گالتیه مدعی شده است که این دو بازیکن هیچ مشکلی در تمرینات نشان ندادند و رابطه خوبی با هم دارند. 


کریستوف گالتیه، سرمربی پاری سن ژرمن، تاکید کرد که هیچ مشکلی بین ستاره‌های تیمش وجود ندارد.

گالتیه: نیمار و امباپه هیچ مشکلی با هم ندارند