گذر رحمتی به اصفهان افتاد(عکس)


مهدی رحمتی در شرایطی به عنوان سرمربی آلومینیوم به اصفهان می‌آید که خاطرات بسیار شیرینی از دوره بازی در این شهر دارد.

گذر رحمتی به اصفهان افتاد(عکس)

حضور در استقلال و مس برای چهار فصل رحمتی را از اصفهان و سپاهان جدا کرد تا اینکه به عنوان گلر اصلی تیم ملی به سپاهان برگشت؛ تیمی که با امیر قلعه‌نویی و ستاره‌های پرشمارش دو فصل کامل بر صدر فوتبال ایران نشست تا نیمی از قهرمانی‌های لیگ برتری رحمتی در طول دوران ورزشی‌اش در اصفهان به کارنامه او اضافه شود.
از همین رو، بازگشت رحمتی به اصفهان و تقابل با تیمی که خاطرات خوشی از سه سال حضور در آن دارد می‌تواند به اتفاق ویژه این مسابقه تعبیر شود. مخصوصا که رحمتی و تیمش بعد از شکست تلخ هفته گذشته برابر تراکتور با وجود ارائه نمایش قابل قبول، سخت به کسب امتیاز از این مسابقه احتیاج دارند.

رحمتی در بهترین مقطع دوران ورزشی‌اش دو سال پیاپی با سپاهان کهکشانی قهرمان فوتبال ایران شد. روزهایی که او به عنوان پرخواهان‌ترین بازیکن لیگ شناخته می‌شد و در کنار ستارگانی چون نویدکیا، حاج‌صفی، امید ابراهیمی، سیدجلال، هادی عقیلی، توره، خسرو و جانواریو، عصر شیرینی برای سپاهان رقم زدند.منبع

به گزارش “ورزش سه”، آلومینیوم اراک دیدار هفته ششم خود در لیگ بیست و دوم را مقابل سپاهان برگزار خواهد کرد؛ مسابقه‌ای که به واسطه نتایج کسب‌شده توسط دو تیم تا اینجای فصل برای هردوی آنها از اهمیت بسیار بالایی برخوردار خواهد بود.
اما جدای از جذابیت‌های نهفته در این مسابقه، تقابل مهدی رحمتی با سپاهان، یکی از تیم‌هایی که بخشی از دوران بازی‌اش را در آن پشت سر گذاشته هم می‌تواند یکی از زیبایی‌های این نبرد باشد. جایی که سرمربی جوان سفید‌پوشان اراکی این بار در جایگاهی جدید به نقش جهان برمی‌گردد تا شاگردانش را مقابل تیمی هدایت کند که سه فصل بسیار درخشان با آنها تجربه کرده است.
رحمتی که به عنوان یکی از ارزشمندترین بازیکنان فوتبال ایران در ابتدای چهارمین دوره مسابقات لیگ برتر به سپاهان پیوسته بود، جای خودش در ترکیب اصلی طلایی‌پوشان را پیدا کرد و توانست در رقابت‌های آسیایی هم در لباس این تیم عرض‌اندام کند.

هرچند دوره اول حضور رحمتی در سپاهان یک سال بیشتر طول نکشید، اما او در همان مقطع هم به تیم ملی برانکو دعوت می‌شد تا در کنار میرزاپور و رودباریان مثلث دروازه‌بانی تیم ملی را تشکیل بدهند. همبازی شدن با لئون استپانیان، ادموند بزیک، مرحوم مهرداد میناوند و رسول خطیبی بخشی از خاطرات حضور رحمتی جوان روی خط دروازه سپاهانِ لیگ چهارم است.


کد خبر : 1842912 |
19 شهریور 1401 ساعت 08:17 |
1.6K بازدید |

0
دیدگاه

بازگشت به شهر محبوب