گزارشگر صدا و سیما، بیرانوند بازی نمی کندکد خبر : 1855040 |
02 آذر 1401 ساعت 09:06 |
4.9K بازدید |

0
دیدگاه


کادر پزشکی تیم ملی هنوز درباره وضعیت علیرضا بیرانوند، مرد شماره یک تیم ملی اظهار نظر صریح نداشته است.

گزارشگر صدا و سیما، بیرانوند بازی نمی کند

به گزارش “ورزش سه”، علیرضا بیرانوند در دقایق ابتدایی بازی با انگلیس به دلیل مصدویت از ناحیه بینی جای خود را به سید حسین حسینی داد. طبیعی بود بعد ازاین آسیب دیدگی تردیدهایی در مورد حضور او در دو دیدار پیش روی تیم ملی یعنی مسابقه با ولز و آمریکا به وجود بیاید.

مهدی واعظی یکی از گزارشگران صدا و سیما در اخباری که دیشب مخابره کرد، گفت: « اگر چه هنوز بخش رسانه تیم ملی در مورد وضعیت علیرضا بیرانوند اظهار نظر رسمی نکرده است اما بر اساس خبرهای رسیده از اردوی تیم ملی او شرایط بازی در برابر تیم ولز را نخواهد داشت.»

بدون شک اگر علیرضا بیرانوند شانس حضور در دو بازی باقی مانده تیم ملی را از دست داده بود اردوی تیم ملی را ترک می کرد و به تهران بازمی گشت تا مورد مداوا قرار گیرد. اینکه در اردوی تیم ملی باقی مانده بدین معنی است که هنوز شانس همراهی تیم ملی را از دست نداده است. آخرین وضعیت علیرضا یبرانوند از سوی تیم پزشکی تیم ملی مورد بررسی قرار می گیرد و در صورتی که این بازیکن شانس بازی داشته باشد، با تاکید کارلوس کی روش در درون دروازه تیم ملی قرار می گیرد. در صورت غیبت علیرضا بیرانوند در دیدار با ولز که روز جمعه برگزار می شود، به احتمال قوی امیر عابدزاده درون دروازه تیم ملی قرار می گیرد. سید حسین حسینی به خاطر دریافت 6 گل از تیم ملی انگلیس به طور حتم از نظر روحی و روانی در شرایط ایده آلی قرار ندارد.منبع