گزارش زنده، هلند ۱ – اکوادور ۰

تیم ملی هلند:
آندریاس نوپرت، ویرجیل فن‌دایک،یورین تیمبر، ناتان آکه، دالی بلیند، دنزل دامفرایز، تئون کوپمینرس ، فرانکی دیانگ، دیوی کلاسن، کودی گاکپو و استفان برخواین 
سرمربی: لوئیس فن‌خال

داوی کلاسن توپ را به کودی گاکپو رساند و او هم با برداشتن چند قدم از پشت محوطه اکوادور توپ را روی پای چپش آورد و توپ را به سمت دروازه اکوادور شلیک کرد. نوپرت هرچقدر به بدنش کش داد نتوانست به توپ برسد و توپ درون دروازه آرام گرفت.

🔴حاشیه:

 🟥اخراج :


کد خبر : 1855513 |
04 آذر 1401 ساعت 19:47 |
2.6K بازدید |

1
دیدگاه

هلند برای گلزنی پنج دقیقه زمان نیاز داشت

به گزارش “ورزش سه” هلند به دنبال ثبت پنجمین کلین‌شیت متوالی در جام‌جهانی است تا با رکورد سوئیس برابری کند. هدف اصلی لاله‌ها نه این رکوردها بلکه تمرکز برای به خانه بردن جام طلایی بعد از سه بار رسیدن به فینال و ناکامی در دوره‌های قبلی است. فن‌خال در بازی امروز در کنار ستاره‌های خط دفاعی و میانی، اسلحه اصلی خود ممفیس دپای را از ابتدا در اختیار دارد و این نقش مهمی در برنامه‌های سرمربی کهنه‌کار در بازی امروز بازی میکند. دپای در پیروزی ۲ بر صفر برابر سنگال هم با ورود در سی دقیقه پایانی روند بازی را تغییر داد و هر دو گل بازی بعد از حضور او در زمین به ثمر رسید. هلندی‌ها با پیروزی در بازی امروز صعود خود از گروه را قطعی میکنند.

⏱لحظات حساس:

⚽️ شرح گل:

 

هلند ۱ – اکوادور ۰ دقیقه ۶: 

جام جهانی ۲۰۲۲ قطر – گروه A
ورزشگاه: بین‌المللی خلیفه (دوحه) – ساعت ۱۹:۳۰ – تماشاگر:
داور: مصطفی غربال (الجزایر)/ کمک‌ها: موکرانه گوراری (الجزایر) و عبدالحق داور چهارم: سعید مارتینز (فرانسه)

* شیلی به دنبال جانشینی اکوادور در جام‌جهانی بود اما موفق به این کار نشد. حالا هواداران اکوادور با بالا نگه داشتن بنری می‌پرسند: شیلی کی بازی می‌کند؟

* گل کودی گاکپو در دقیقه ۵ و ثانیه چهارم، سریعترین گل جام تا اینجا بوده است.منبع


گاکپو در عدم حضور دپای به وظیفه‌اش به خوبی عمل کرد و در دقیقه ۶ هلند را پیش انداخت.

گزارش زنده، هلند 1 - اکوادور ۰

تیم ملی اکوادور:
هرنان گالیندز، فلیکس تورس، پیرو هینکاپی، جکسون پوروزو،  آیرتون پرسیادو، گونزالو پلاتا، یگسون مندس، مویزس کاسیدو، پرویس استوپینینان، انر والنسیا  و میخائیل استرادا
سرمربی: گوستاوو آلفارو

اکوادور هم در بازی اول عملکردی مشابه هلند داشت. آنها موفق شدند با درخشش انر والنسیا با دو گل قطر را شکست دهند. شاگردان گوستاوو آلفارو در همان نیمه اول تکلیف را یکسره کردند و اولین تیم در تاریخ لقب گرفتند که در بازی افتتاحیه میزبان را شکست داده است. آنها در عملکرد دفاعی هم چیزی از هلند کمتر ندارند. در ۷ دیدار گذشته اکوادور اجازه نداده توپی از خط دروازه‌اش بگذرد و هفت کلین شیت ثبت کرده.

🟨 اخطار: