گزارش زنده؛ صنعت نفت 0- مس رفسنجان 0

*حسن بیت سعید برای اولین بار در ترکیب نفت برای این فصل قرار گرفته است.منبع

مس رفسنجان:
حامد لک، رامتین سلیمان‌زاده، جفرسون باهیا، سیدمهدی حسینی، سیدمجید نصیری، مهرداد رضایی، حسن جعفری، محسن آذرباد، لوسیانو پریرا، امید لطیفی و مهدی ترکمان
سرمربی: محمد ربیعی

*بهنام سراج، مربی نفت به علت محرومیت روی نیمکت حضور ندارد.


کد خبر : 1846192 |
10 مهر 1401 ساعت 19:05 |
210 بازدید |

0
دیدگاه

مس رفسنجان در اندیشه رتبه چهارم

*قبل از شروع بازی فیروز کریمی به سمت نیمکت مس رفت و خوش و بش گرمی با آن‌ها داشت.

یکشنبه؛ مورخ: ۱۴۰۱/۰۷/۱۰
ورزشگاه: تختی آبادان
داوران: امیر ایار، هادی طوسی، امین زاهدی و یعقوب آشوری
ناظر: سیداحمد صالحی

صنعت نفت:
احسان مرادیان، محمد طیبی، میثم تهیدست، امیرحسین فرهادی، رحیم آلبوغبیش، حکیم نصاری، حسن بیت‌سعید، فاخر تهامی، مهدی ممی‌زاده، طالب ریکانی و میرهادی میرجوان
سرمربی: فیروز کریمی


دو تیم مس رفسنجان و‌ صنعت نفت آبادان در حالی به مصاف یکدیگر می‌روند که یکی به دنبال فرار از قعر و دیگری به دنبال حضور در بین بالانشینان است.

گزارش زنده؛ صنعت نفت 0- مس رفسنجان 0

🔴حاشیه: 
*قبل از شروع بازی بهروز مکوندی، مربی صنعت نفت به میانه میدان رفت و با حضور بین بازیکنان برای آن‌ها صحبت کرد. سپس بازیکنان نفت کنار زمین آمدند و فیروز کریمی برای شاگردانش صحبت کرد.

به گزارش “ورزش سه” از هفته هفتم لیگ برتر صنعت نفت آبادان در خانه میزبان مس رفسنجان است. تیمی که بعد از کسب نتایج ضعیف از سوی رضا پرکاس او را برکنار و فیروز کریمی را به عنوان سرمربی انتخاب کرد. حالا این تیم با سرمربی جدید به دنبال فرار از قعر جدول است.
مس رفسنجان نیز با هدایت محمد ربیعی هدفی جز کسب سه امتیاز و صعود به جمع بالانشینان جدول ندارد. هر چند که کار سختی دارد و باید دید در نهایت چه نتیجه‌ای رقم می‌خورد.