گزارش زنده: استقلال ۱ – نفت مسجدسلیمان ۰


کد خبر : 1869071 |
18 بهمن 1401 ساعت 15:41 |
9.1K بازدید |

18
دیدگاه

آبی‌ها بدون ساپینتو به دنبال رسیدن به پرسپولیس و سپاهان

به گزارش “ورزش سه”، پس از اینکه استقلال توانست فاصله هشت امتیازی با صدر جدول را به عدد سه برساند، حالا ساپینتو به خوبی می داند که دیگر فرصتی برای از دست دادن امتیاز ندارد و هر گونه ناکامی در هفته های پیش رو، می تواند به معنای از دست دادن قهرمانی باشد.

به همین دلیل، سرمربی پرتغالی تصمیم گرفته تا به ترکیب تیم برنده دست نزند و همان یازده نفری که در کرمان و برابر مس به میدان رفته بودند، امروز نیز کار را از ابتدا آغاز می کنند. استقلال می تواند با پیروزی در این بازی خانگی، حداقل تا پیش از شروع دیدار سپاهان، با این تیم و پرسپولیس هم امتیاز شود.


استقلال می تواند دقایقی پیش از بازی سپاهان و یک روز قبل از دیدار پرسپولیس، با دو تیم صدرنشین لیگ هم امتیاز شود.

گزارش زنده: استقلال 1 - نفت مسجدسلیمان 0

⚽شرح گل:
استقلال یک – نفت مسجدسلیمان صفر (دقیقه 5: آرش رضاوند): پاس دیدنی عارف غلامی در قوس مرکز زمین برای یامگا، با فرار تند و تیز این بازیکن از سمت راست آغاز شد. پاس زمینی و در عرض او پس از عبور از قایدی، به آرش رضاوند رسید و هافبک آماده این روزهای استقلال، با یک ضربه بغل پای دیدنی، گل نخست را برای استقلال به ثمر رساند.

ترکیب استقلال:
علیرضا رضایی – رافائل سیلوا – عارف غلامی – کوین یامگا – جعفر سلمانی – روزبه چشمی – سعید مهری – آرش رضاوند – محمد محبی – مهدی قایدی – ارسلان مطهری 
سرمربی: ریکاردو ساپینتو
1799270
ترکیب نفت مسجدسلیمان:
فرهاد مجد کرمانشاهی، علیرضا دغاغله، عقیل شویعی کعبی، سینا عبداللهی، حسین مجلی شنانی، پیمان رنجبری، رضا مغانلو، مسلم مجدمی، حسین گودرزی، امیرحسین کریمی، رضا دهقانی
سرمربی: رضا عنایتی

گزارش لحظه‌به‌لحظه دیدار تیم‌های استقلال و نفت مسجدسلیمان را در همین صفحه از “ورزش سه” دنبال کنید:
بازی از هفته نوزدهم – بیست و دومین دوره رقابت‌های لیگ برتر 
سه‌شنبه: 18/11/1401 ؛ ساعت: 15:30 
ورزشگاه: آزادی تهران /  2 هزار تماشاگر 
گروه داوری: حمید حاج ملک / کمک ها: آرمان اسعدی – عباس پورحیدری ؛ داور چهارم: حامد سیری / ناظر: یداله جانبازی

⏱لحظات حساس:
دقیقه 7: پس از گلی که استقلال به ثمر رساند، نفتی ها برای به تساوی کشاندن بازی حملات خود را آغاز کردند که رضا دهقانی پس از تصاحب توپ در پشت محوطه جریمه، ضره اش را با پای چپ زد که توپ با اختلاف از بالای دروازه به بیرون رفت.
دقیقه 14: شوت محکم سعید مهری از پشت محوطه جریمه با برخورد به بازیکن نفت ارتفاع گرفت و مجد کرمانشاهی با واکنشی دیدنی، توپ را از زیر طاق بیرون کشید و به کرنر فرستاد.منبع

با وجود تمام این مسائل، اما استقلال امروز کار آسانی برابر نفت مسجدسلیمان نخواهد داشت. تیم رضا عنایتی سخت در تلاش است تا بتواند با حداقل امتیاز از زمین بازی خارج شود و ضمن امیدواری به روزهای آینده، از قعر جدول لیگ فاصله بگیرد تا بقای خود در مسابقات را تضمین کند.