گزارش زنده: سپاهان صفر- استقلال صفر

*ریکاردو ساپینتو در جریان نیمه اول اعتراض شدیدی را به داور مسابقه انجام داد و از داور کارت زرد گرفت.

1793138منبع

⏱دقایق حساس:
دقیقه۲- فرشاد احمدزاده در محوطه جریمه پاس رو به عقب را برای کریمی ارسال کرد که شوت این بازیکن پس از برخورد به بازیکن استقلال راهی کرنر شد.
دقیقه ۸- فرشاد احمدزاده سانتر را پشت دفاع استقلال و داخل محوطه جریمه ارسال کرد و ضربه سر امید نورافکن پس از برخورد به تیر دروازه برگشت داده شد.
دقیقه ۳۰- رامین رضاییان از سمت راست ارسال خطرناکی را روی دروازه استقلال انجام داد و فرشاد احمدزاده به دنبال تاثیرگذاری روی آن بود. اما توپ پس از برخورد به زمین به تیر دروازه اصابت کرد و پس از آن توسط آبی‌پوشان به کرنر تبدیل شد.

ترکیب سپاهان:
پیام نیازمند، میلاد زکی‌پور، نیلسون جونیور، محمد دانشگر، رامین رضاییان، مسعود ریگی، امید نورافکن، محمد کریمی، محمد علی‌نژاد، فرشاد احمدزاده و شهریار مغانلو
سرمربی: ژوزه مورایس

1793125

در سمت مقابل نیز سپاهان با تمام قوا پای به زمین مسابقه گذاشته است. تیم ژوزه مورایس هر چند که در چهار دیدار قبلی یک شکست برابر پیکان را در کارنامه دارد اما این تیم توانسته است در سه دیدار دیگر، 9 مرتبه دروازه رقبا را باز کند و از این حیث، با آمار بسیار خوبی در خط حمله روبرو است.

گزارش لحظه‌به‌لحظه دیدار تیم‌های سپاهان و استقلال را در همین صفحه از “ورزش سه” دنبال کنید:
◀️بازی از هفته شانزدهم بیست و دومین دوره رقابت‌های لیگ برتر 
📅 پنج شنبه: 29/10/1401 ؛ ساعت: 16:30 
🏟 ورزشگاه: نقش جهان اصفهان /  بدون تماشاگر 
👕گروه داوری: حسن اکرمی / کمک ها: فرهاد مروجی – محمد راهی ؛ داور چهارم: ایمان کهیش / ناظر: علیرضا کهوری


استقلال و سپاهان در حساس‌ترین دیدار هفته شانزدهم لیگ برتر، در استادیوم نقش جهان به مصاف هم رفته‌اند.

 گزارش زنده: سپاهان صفر- استقلال صفر

🔴حاشیه:
*سجاد شهباززاده و محمد محبی از استقلال و جلال علی‌محمدی و سیدمحمدرضا حسینی از سپاهان خوش و بش گرمی را قبل از بازی با یکدیگر انجام دادند.

1793118

🟨 کارت زرد
سپاهان: شهریار مغانلو(۳۶)
استقلال: صالح حردانی(۲۳)


کد خبر : 1865597 |
29 دی 1401 ساعت 17:10 |
10.3K بازدید |

3
دیدگاه

ساپینتو در فکر انتقام از هموطن پرتغالی

سپاهان در چهار دیدار قبلی خود که در استادیوم نقش جهان برگزار کرده (سه بازی لیگ و یک دیدار جام حذفی) برنده از زمین خارج شده و آن‌ها امروز امیدوار به تکرار این موضوع هستند.

ساپینتو برای این دیدار دست به تغییرات مهمی در ترکیب تیمش زده و امید حامدی‌فر و پیمان بابایی را از ابتدا روانه میدان کرده و علیرضا رضایی نیز به اجبار و با توجه به مصدومیت حسینی، در ترکیب اصلی قرار داده است. او قایدی و محبی را روی نیمکت تیمش دارد و باید دید چه زمانی از آن‌ها استفاده خواهد کرد.

ترکیب استقلال:
علیرضا رضایی، رافائل سیلوا، سیاوش یزدانی، صالح حردانی، جعفر سلمانی، زبیر نیک نفس، سعید مهری، امید حامدی‌فر، پیمان بابایی، کوین یامگا و ارسلان مطهری
سرمربی: ریکاردو ساپینتو

1793126

استقلالی‌ها که در چهار بازی قبلی خود تنها چهار امتیاز را کسب کرده‌اند، علاقه‌ای به از دست دادن امتیاز در این بازی مهم ندارند. آبی پوشان در سه سفر قبلی خود به اصفهان، موفق به کسب پیروزی نشده‌اند و باید دید مانع از پوکر سپاهان در زمینه شکست ناپذیری خواهند شد یا خیر.

به گزارش “ورزش سه”، دور برگشت از رقابت‌های لیگ برتر، امروز آغاز می‌شود و در مهم‌ترین دیدار، استقلال در استادیوم نقش جهان اصفهان، میهمان سپاهان است. هر دو تیم با 27 امتیاز و به دلیل تفاضل گل، در رده‌های سوم و چهارم قرار دارند و برای جا نماندن از کورس قهرمانی و کاهش احتمالی فاصله با پرسپولیس، به دنبال کسب پیروزی هستند.

*مورایس، سرمربی سپاهان قبل از شروع بازی یا بوسه‌ای بر لپ ساپینتو از هم‌وطن خود استقبال کرد.

1793127