گزارش زنده- مس رفسنجان صفر – نساجی صفرکد خبر : 1865587 |
29 دی 1401 ساعت 15:50 |
1.2K بازدید |

0
دیدگاه

شروع دور برگشت با یک بازی جذاب؛


شاگردان ربیعی و مطهری در تلاش برای کسب پیروزی در نخستین بازی دور برگشت هستند.

گزارش زنده- مس رفسنجان صفر - نساجی صفر

به گزارش “ورزش سه”، مس رفسنجان در دور رفت لیگ برتر عملکرد موفقی داشت و توانست 22 امتیاز به دست بیاورد و در جایگاه پنجم جدول قرار بگیرد و از سوی دیگر با دریافت فقط چهار گل خورده، بهترین آمار را از این حیث به نام خود ثبت کند، اما آنها اکنون که در نخستین بازی دور برگشت به مصاف نساجی مازندران رفته‌اند، به دنبال برتری هستند ولی در آن طرف هم شاگردان مطهری می‌خواهند شکست پنج گله اخیرشان برابر پرسپولیس را با گرفتن امتیاز در رفسنجان جبران کنند.

گزارش لحظه به لحظه دیدار تیم‌های مس رفسنجان و نساجی را در همین صفحه از “ورزش سه” دنبال کنید:

هفته شانزدهم لیگ برتر؛ پنج‌شنبه: 1401/10/29 ؛ ساعت: 15
استادیوم: شهدای صنعت مس رفسنجان
داور: کمیل غلامی/ کمک‌ها: رحیم حاجیلو و رضا حیدری؛ داور چهارم: مهدی اجاقی/ ناظر داوری: اسماعیل صفیری.

مس رفسنجان
حامد لک، شاهین توکلی، رامتین سلیمان‌زاده، جفرسون باهیا، محمدحسین کریم‌زاده، مهدی ترکمان (38- امید لطیفی)، فرشید باقری، سید مهدی حسینی، محسن آذرباد، فراز امامعلی و لوسیانو پریرا.
سرمربی: محمد ربیعی

نساجی مازندران
علیرضا حقیقی، امیرمهدی جان‌ملکی، حامد شیری، سعید غلامعلی‌بیگی، سید احمد موسوی، علی شجاعی، مهرداد عبدی، ایوب کلانتری، صابر حردانی، رضا جعفری و کریم اسلامی.
سرمربی: حمید مطهری

⏱دقایق حساس:
دقیقه 16: ارسال خطرناک کریم‌زاده از جناح راست زمین قبل از رسیدن توپ به شیمبا، توسط جان‌ملکی دفع شد.
دقیقه 16: شوت روی پای سید مهدی حسینی از پشت محوطه جریمه از بالای دروازه نساجی راهی اوت شد.
دقیقه 29: ضربه پشت سر حسینی روی توپ ارسالی از سمت راست زمین از کنار دروازه نساجی رد شد.
دقیقه 43: اشتباه در خط دفاعی مس نزدیک بود کار دست این تیم بدهد که پاس به عقب حردانی و شوت رضا جعفری پس از برخورد به جفرسون به سمت دروازه نرفت و دفع شد.
دقیقه 45: اشتباه عجیب رضا حیدری، کمک داور دوم در اعلام آفساید کاری کرد تا حرکت تاکتیکی بازیکنان مس رفسنجان روی پاس چیپ تماشایی فرشید باقری و ضربه تمام کننده محمدحسین کریم‌زاده که منجر به گل شد، مردود شود و مس رفسنجان با این اتفاق یک گل عقب بیفتد.

🔴*حواشی:
* مس رفسنجان که روز گذشته با خبر محرومیت میثم تیموری و مهرداد رضایی مواجه شد، امروز فقط پنج بازیکن ذخیره به همراه یک گلر روی نیمکت دارد.
* حامد لک، دروازه‌بان مس رفسنجان پس از چهار مسابقه غیبت در ترکیب این تیم به دلیل مصدومیت، امروز دوباره در جمع 11 نفر اصلی دیدار مقابل نساجی دیده می‌شود.
* کریم اسلامی و سید احمد موسوی، دو بازیکن نساجی مازندران پیش از شروع بازی به سمت ربیعی رفتند و خوش و بش گرمی با مربیان مس رفسنجان داشتند.
* تماشاگران مس رفسنجان فرصت حضور در ورزشگاه را برای دومین مسابقه پیاپی به دست آوردند و مشغول تشویق این تیم هستند.
* حمید مطهری پس از شکست 5 گله مقابل پرسپولیس، 3 تغییر در ترکیب تیمش به وجود آورده است.
* نام گادوین منشا، مهاجم مغضوب مس رفسنجان که بحث جدایی‌اش از این تیم وجود دارد، در فهرست دیدار امروز دیده نمی‌شود.
* در دقیقه 24 کریم اسلامی در آستانه تک به تک شدن با حامد لک بود که در مسیر حرکت با رامتین سلیمان‌زاده برخوردی داشت و روی زمین افتاد، اما داور دستور به ادامه بازی داد و معتقد بود خطایی روی مهاجم نساجی صورت نگرفته است.
* کادر فنی نساجی نسبت به عدم اعلام پنالتی به سود این تیم در صحنه روی زمین افتادن اسلامی معترض بودند.
* مهدی ترکمان، وینگ‌بک چپ مس رفسنجان در دقیقه 38 بخاطر آسیب دیدگی با برانکارد به بیرون از زمین منتقل شد که محمد ربیعی با توجه به محرومیت میثم تیموری در این مسابقه، تصمیم گرفت امید لطیفی که یک مهاجم است را به جای ترکمان به زمین بفرستد.منبع