گزارش زنده: پرتغال ۰ – سوئیس ۰

تیم ملی پرتغال:

حالا باید دید آیا پس از حذف اسپانیا که تا ساعاتی قبل یکی از مدعیان فتح جام به حساب می‌آمد، پرتغالی‌ها هم به سرنوشت تلخ پسران انریکه دچار می‌شوند یا مراکش فرصت کسب دومین انتقام خودش را هم بدست می‌آورد.

جام جهانی 2022 قطر –  مرحله یک هشتم نهایی
ورزشگاه: استادیوم لوسیل

تیم ملی سوئیس:

دیگو کاستا، دیگو دالو، روبن دیاز، پپه، رافائل گوئررو، اوتاویو، کاروالیو، برونو فرناندز، ژائو فیلیکس، برناردو سیلوا و گونزالو راموس

به گزارش ورزش سه، پرتغال در دور گروهی و در دو بازی نخست نمایش خوبی داشت و با دو پیروزی پیاپی مقابل غنا و اروگوئه صعودش به دور حذفی را قطعی کرد و در بازی آخر مقابل کره تقریبا با تیم دوم خودش وارد زمین شد و همین بهانه‌ای شد تا اولین شکست سلسائو اروپا در این جام رقم بخورد. شکستی که با فرصت‌سوزی‌های رونالدو هپراه بود و حالا منجر به نیمکت نشینی او نیز شده است.

همراه با گزارش لحظه به لحظه اتفاقات و حواشی بازی تیم‌های ملی پرتغال و سوئیس در همین صفحه از “ورزش سه” باشید.

داور: سزار راموس / کمک داور اول: آلبرتو مندز / کمک داور دوم: میگوئل پارادس


کد خبر : 1857791 |
15 آذر 1401 ساعت 22:27 |
687 بازدید |

1
دیدگاه

نیمکت‌نشینی رونالدو برای فرار از شگفتی دوم

سرمربی: مورات یاکین

سرمربی: فرناندو سانتوس

ساعت 22:30 به وقت ایرانمنبع

یان زومر، مانوئل آکانجی، ادمیلسون فرناندز، فابیان شار، ریکاردو رودریگز، رِمو فرولر، گرانیت ژاکا، ژردان شکیری، روبن وارگاس، جبرئیل سو، و بریل امبولو

سوئیس اما مثل ادوار گذشته برای رسیدن به یک هشتم نهایی دردسر زیادی را متحمل نشد و با کسب ۶ امتیاز به عنوان تیم دوم پشت سر برزیل به این مرحله صعود کرد و صربستان پر ستاره را حذف کرد.


آخرین دیدار مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی را دو تیم پرتغال و سوئیس برگزار خواهند کرد.

گزارش زنده: پرتغال 0 - سوئیس 0