گزارش زنده: پیکان ۰ – ذوب آهن ۰

سعید باقرپسند (20)کد خبر : 1985438 |
17 آذر 1402 ساعت 15:50 |
1.8K بازدید |

4
دیدگاه

هفته دوازدهم رقابت‌های لیگ برتر؛


دو تیم با اهداف متفاوتی پا به این مسابقه گذاشته‌اند، اما هر دو به دنبال پیروزی هستند.

گزارش زنده: پیکان 0 - ذوب آهن 0

به گزارش “ورزش‌سه”، ذوب آهن در صورت پیروزی در این مسابقه شانس رسیدن به رتبه دوم را دارد و در سوی دیگر پیکان 9 امتیازی به دنبال جدا کردن خود از رتبه‌های پایین جدول رده بندی است. ذوب آهن در حال حاضر با 19 امتیاز رتبه چهارم جدول رده بندی را در اختیار دارد و پیکان با 9 امتیاز در رده سیزدهم قرار دارد.

با گزارش زنده این مسابقه همراه “ورزش‌سه”، باشید.

ذوب آهنترکیب ذوب‌آهن 
حبیب فرعباسی، امیرحسین رنگرز جدی، سیدمحمد قریشی، نادر محمدی، پوریا آریا کیا،، مجید علیاری، شایان مصلح، مهرداد رضایی، محمدحسین اسلامی، فردین یوسفی، سعید باقر پسند


دقیقه ۳۴: شوت اسلامی به همان جایی رفت که ناصری ایستاده بود تا بالاخره یک موقعیت در این مسابقه دیده باشیم. هر چند بی رمق.
دقیقه ۳۸: جدی‌ترین موقعیت بازی با شوت منصور باقری روی ضربه ایستگاهی ایجاد شد و فر عباسی با نوک انگشتان خود توپ را به کرنر فرستاد.


کرنومتردقایق حساس: 

*در ده دقیقه ابتدایی پیکان نمایش بهتری داشته و موفق به گرفتن چند کرنر شده است.
*بازی مطابق سایر بازی‌هایی که در دستگردی بدون تماشاگر برگزار می‌شود. برخلاف بازی‌های گذشته هواداری هم دیده نمی‌شود. نه تیم پیکان هوادار دارد و نه ذوب آهن و بازی در سکوت در حال برگزاری است.
*آلودگی هوا نسبت به روزهای دیگر کمتر شده و شرایط برای برگزاری مسابقه فوتبال مهیاتر شده است.
*نکته دیگر چمن ورزشگاه دستگردی است که شرایط خوبی دارد.
*بازی در یک هوای آفتابی در حال برگزاری است و شرایط برای برگزاری یک مسابقه خوب کاملا مهیا است.
*کمال کامیابی نیا چهره ویژه تیم ذوب‌اهن پیش از شروع مسابقه بود و برخورد بسیار گرمی با بازیکنان پیکان داشت. او در این مسابقه روی نیمکت حضور دارد.منبع

تقویمجمعه ۱۷ آذر؛ پیکان تهران و ذوب آهن؛ ورزشگاه دستگردی اکباتان.
سوتداوران: محمدرضا تارخ، محمد عطایی، محمد هاشمی نسب، فرهاد امینی
ناظر: حسن کامرانی‌فر


بولت پرسپولیسحواشی:

کارت زرداخطار:

پیکانترکیب پیکان
محمد ناصری، ایمان اکبری، سامان نریمان جهان، غلامرضا ثابت ایمانی، منصور باقری، حامد پاکدل، امیرحسین صدقی، علی اکبر رنجبر، امیر طاهر، محمدجواد آزاده، مجتبی حق‌دوست
سرمربی: رضا عنایتی


نیمه اول مصاف ذوب آهن و پیکان در ورزشگاه دستگیری اکباتان در شرایطی با تساوی بدون گل تمام شد که یک مسابقه بدون هیجان و بدون رمق را از دو تیم شاهد بودیم و به جز یک دو شوت که یکی سهم پیکان و یکی سهم ذوب آهن بود چیز دیگری را شاهد نبودیم. حالا باید منتظر نیمه دوم بمانیم و ببینیم مربیان دو تیم که به دنبال کسب ۳ امتیاز هستند چه تفکراتی برای تغییر جریان مسابقه و پیروزی به کار خواهند بست.