گزارش متفاوت روزنامه جنجالی انگلیس از سردار(عکس)


کد خبر : 1854579 |
30 آبان 1401 ساعت 00:08 |
7.1K بازدید |

0
دیدگاه

زلاتان ابراهیموویچ، لیونل مسی یا علی دایی؟

او گلزنی در لیگ اروپا و لیگ قهرمانان اروپا را تجربه کرد و همین موضوع باعث شد تا توجه آرسنال و تاتنهام به این بازیکن جلب شود.

او مالک مجتمع اسب سریک است که در زادگاهش، گنبدکاووس، برپا کرده است. این اصطبل چندین اسب دارد و برنامه اصلاح نژاد را پیش می‌برد. این در حالی است که یک اصطبل در استرالیا نیز توسط او ساخته شده است.

بازی با انگلیس، بهترین فرصت برای اوست تا به اهدافش برسد اما مصدومیت و غیبت در ترکیب، ممکن است او را از ترکیب باز دارد.

* صف خرید مشتریان برای آزمون
آزمون علاوه بر نمایش درخشان در تیم‌ملی، با درخشش در زنیت سن پترزبورگ در فوتبال دنیا شناخته شد؛ جایی که در ۷۹ بازی، ۵۲ گل به ثمر رساند.

آزمون اخیرا اعلام کرد که در مجموع ۵۲ اسب دارد و دو سال پیش مبلغ ۴۴۰ هزار پوند را برای اسب محبوبش، سریک، هزینه کرد.

سردار ادعا کرد که پیش از بایرلورکوزن، دو باشگاه آاس رم و لیون پیشنهاد دادند و با قیمت ۳.۸ میلیون پوند به سراغ این بازیکن آمدند اما در نهایت لورکوزن بود که این مهاجم را جذب کرد.

آزمون گفت که پیشنهادی از تاتنهام دریافت کرده اما زنیت این پیشنهاد را رد کرد.

* سردار و آرزوهای دور و دراز در قطر
حرفه اصلی او اما فوتبال است و برای دومین بار پای به جام جهانی می‌گذارد. پیش از جام جهانی نخست، سردار آمار ۳۳ بازی ۲۳ گل را داشت اما در روسیه نتوانست برای ایران گلزنی کند.

گزارش روزنامه سان در حالی منتشر شده که البته مصدومیت سردار آزمون، حضور این بازیکن را در هاله‌ای از ابهام قرار داده است.منبع

ستاره بایرلورکوزن حالا به دنبال این است که با درخشش در جام جهانی، در فوتبال جهان، نامی برای خود دست و پا کند. بازیکنی که شش گل در مقدماتی جام جهانی، ایران را به جام جهانی، هدایت کرد.

این بازنشستگی اما تنها چند ماه به طول انجامید و در نهایت باعث شد تا سردار ۴۱ گل بزند و به سومین گلزن برتر تیم‌ملی ایران تبدیل شود و حالا با انتظارات زیادی در قطر کنار روبروست؛ به خصوص که با علی دایی، دومین گلزن برتر ملی جهان، مقایسه می‌شود.


نشریه انگلیسی سان در آستانه بازی با ایران، گزارشی مفصل از سردار آزمون منتشر کرد.

گزارش متفاوت روزنامه جنجالی انگلیس از سردار(عکس)

این موضوع باعث شد تا انتقادات قابل توجهی به سوی سردار روانه شود؛ انتقاداتی که به زعم او، بر سلامت مادرش تاثیر گذاشت و او حتی تصمیم به خداحافظی از فوتبال ملی گذاشت و این را «تصمیم دردناک» خواند.

* سردار؛ ستاره‌ای که نمی‌شناسید!
این مهاجم ۲۷ ساله البته علایق خارج از فوتبال زیادی دارد؛ از تیمداری در والیبال زنان تا علاقه‌مندی به اسب و البته عضویت در انجمن بشردوستانه ترکمن‌های دنیا.

به گزارش “ورزش سه”، مسی ایرانی، زلاتان ابراهیموویچ آینده یا وارث علی دایی اسطوره ایران. این‌ها تنها بخشی از القاب مهاجمی است که حالا با نام «سردار آزمون» شناخته می‌شود.