گزارش یونایتد: این ستاره بی‌گناه است!کد خبر : 1966114 |
26 شهریور 1402 ساعت 19:47 |
2.4K بازدید |

1
دیدگاه


منچستریونایتد تایید می‌کند که پیش از انتقال آنتونی از آژاکس، اتهامی مبنی بر خشونت علیه این بازیکن وجود نداشت.

گزارش یونایتد: این ستاره بی‌گناه است!

به گزارش “ورزش سه” منچستریونایتد تایید می‌کند پس از بررسی‌های دقیق درمورد ادعای خشونت آنتونی پیش از انتقالش به این باشگاه، جزئیاتی را پیدا نکرده است.

به گزارش تلگراف، شیاطین سرخ نمی‌دانستند که گزارش پلیس در مورد اتهام حمله این بازیکن برزیلی به یک زن، 3 ماه قبل از خرید او از آژاکس، ثبت شده بود.

در این اتهام آمده که رایسا دِفریتاس در ماه مه 2022 به پلیس سائوپائولو شکایت کرد. او ادعا کرد که توسط آنتونی و یک زن مورد حمله قرار گرفته و پس از مشاجره در یک ماشین در برزیل، به مداوا در بیمارستان نیاز داشت.

1926370

طبق گزارش‌ها، یونایتد تایید کرد که بررسی‌های “دقیق لازم” را روی وضعیت این وینگر انجام داده، اما هیچ مدرکی دال بر اتهامات آزار خانگی یا دخالت پلیس در مورد گذشته او پیدا نکرده است.

تلگراف همچنین بیان می‌کند که باشگاه انگلیسی پس از پوشش خبری این ماه در برزیل از گزارش پلیس مطلع شد، زمانی که این بازیکن 23 ساله هم با بیانیه‌ای به آن واکنش نشان داد.

آنتونی در حال حاضر در مرخصی اجباری از سوی منچستریونایتد به سر می‌برد و همچنین با اتهامات علیه خود دست و پنجه نرم می‌کند.

گابریلا کاوالین، نامزد سابق او، ادعا کرده بازیکن برزیلی بین ژوئن 2022 تا مه 2023 او را مورد حملات متعددی قرار داده است. اما آنتونی هرگونه خشونت را رد می‌کند.منبع