گفتگوی طولانی بیرانوند و دینکا آلین (عکس)

البته پیش از اینکه سنگربان پرسپولیس هم به مانند سایر هم تیمی‌هایش به رختکن برود، گفتگویی چند دقیقه‌ای با دینکا آلین مربی گلرهای تراکتور داشت که از سال 1398 در فوتبال ایران فعالیت می‌کند و احتمالا حالا شناخت بسیار خوبی از گلرهای ایرانی و به ویژه سرآمد آنها بیرانوند دارد که دو سال گذشته را نیز در فوتبال اروپا سپری کرده است.

دینکا آلین 43 ساله رومانیایی سابقه مربیگری در تیم‌های دورتموند، یونیورسیتیت کلوژ رومانی، آپوئل نیکوسیای قبرس، الطائی عربستان و الفیصلی عربستان را در کارنامه کاری دارد و بی‌شک بیرانوند توجه ویژه‌ای به نکات او حین این برخورد صمیمانه پس از یک مسابقه پرفشار داشته است.

1828985منبع


علیرضا بیرانوند و مربی گلرهای تیم فوتبال تراکتور پس از پایان دیدار حساس تیم‌هایشان گفتگوی جالب توجهی در ورزشگاه بنیان دیزل داشتند.

گفتگوی طولانی بیرانوند و دینکا آلین (عکس)


کد خبر : 1894154 |
15 اسفند 1401 ساعت 08:30 |
2.4K بازدید |

0
دیدگاه

بیرانوند در این مسابقه دو گل خورد، اما پرسپولیس به لطف گل ثانیه‌های پایانی وحدت حنانوف سه امتیاز حساس مسابقه را گرفت تا بیرانوند در ورزشگاه بنیان دیزل با روحیه خوبی زمین مسابقه را ترک کند.

به گزارش “ورزش سه”، علیرضا بیرانوند یکی از مهره‌های کلیدی پرسپولیس در لیگ بیست و دوم به شمار می‌رود که در مصاف برابر تراکتور اگرچه موفق نشد تعداد کلین شیت‌هایش را به عدد سیزده برساند و عملکرد همیشگی‌اش را ارائه کند، اما حضور او و اثری که اعتماد به نفس او در کاهش اعتماد به نفس مهاجمان تیم حریف دارد، موضوعی است که بارها اثبات شده است.

این ملاقات چند دقیقه طول کشید و نگاه عکاسان و خبرنگاران را هم به خود جلب کرد تا آنها این گفتگوی دوستانه را که به نظر درباره امور فنی دروازه‌بانی و تکنیک‌هایش بود، ثبت کنند.