گلزنی در بازی سرنوشت‌ساز: طلسم دمبله جواب می‌دهد؟


عثمان دمبله امشب برابر اینتر گلزنی کرد و هر زمان او گل زده، بارسا بازنده نشده است. آبی و اناری ها امشب برابر اینتر حق باختن ندارند.

گلزنی در بازی سرنوشت‌ساز: طلسم دمبله جواب می‌دهد؟

حاصل کار بارسا در بازی‌هایی که دمبله گل زده، 27 برد و پنج تساوی بوده است. باید دید طلسم دمبله در این بازی هم باقی خواهد ماند یا خیر. در حال حاضر بازی 1-1 دنبال می شود که البته این نتیجه هم مطلوب آبی و اناری ها نیست. منبع

 او دو گل با پیراهن دورتموند و هشت گل نیز با پیراهن بارسا در این رقابت ها زده است. جالب اینکه بارسا هر زمان که دمبله گلزنی کرده در نهایت آن بازی را نباخته است.

بازی به دقیقه 41 رسیده بود که بارسلونا به گل رسید و زننده گل نیز عثمان دمبله بود. او پاس عرضی سرجی روبرتو را در دهانه دروازه تبدیل به گل کرد. این دهمین گل دمبله در لیگ قهرمانان بود.


کد خبر : 1847892 |
20 مهر 1401 ساعت 23:41 |
1.6K بازدید |

1
دیدگاه

به گزارش “ورزش سه”، امشب بارسا از هفته چهارم مرحله گروهی لیگ قهرمانان و در نوکمپ به مصاف اینتر رفته تا انتقام شکست دور رفت را بگیرد. هفته قبل اینتر در سن‌سیرو بارسا را 1-0 برد و با 6 امتیاز در رده دوم گروه قرار گرفت. بارسای سه امتیازی باید امشب اینتر را شکست دهد تا امیدوار به صعود بماند اما بازی تا دقیقه 50 با تساوی 1-1 دنبال می شود.