گل‌محمدی: تصمیمات تیم داوری صحیح بود

* عملکرد داوران؟
بازی پر برخوردی بود اما طبیعی است که تیمی که بازی را برنده شده زیاد در خصوص داوری حرف نمی‌زند. به نظرم تیم داوری در مجموعه عملکرد خوبی داشت هرچند که صحنه‌های حساسی در هر دو نیمه بازی شاهد بودیم اما تصمیم‌گیری تیم داوری خوب بود و من از آنها تشکر می‌کنم.


کد خبر : 1898473 |
12 فروردين 1402 ساعت 00:38 |
7K بازدید |

12
دیدگاه

طبیعی است تیم برنده در این مورد صحبت نکند

به گزارش ورزش سه، یحیی گل‌محمدی سرمربی تیم پرسپولیس در نشست خبری پس از بازی با مس رفسنجان حضور یافت و در خصوص این دیدار اظهارنظر کرد و در واکنش به داوری نیز تصمیمات آنها را درست دانست.


گل‌محمدی می‌گوید پرسپولیس با گل دوم می‌توانست پیچیدگی بازی را حل کند.

گل‌محمدی: تصمیمات تیم داوری صحیح بود

* حملات مس در نیمه دوم؟
ما در این بازی موقعیت‌سازی کردیم و بازیکنان باید بدانند که از این موقعیت‌ها زیاد به دست نمی‌آید. در ده دقیقه آخر طبیعی بود که تیم حریف با ریسک بالا بازی کند و به ما فشار بیاورد اما به نظرم در ۹۰ دقیقه بازی به حریف موقعیت ندادیم. بازیکنان برای این بازی با توجه به نتایج سایر رقبا تحت فشار بودند اما خوب و با تمرکز بازی کردند به جز چند دقیقه آخر.

* غیبت در لیست گزینه‌های تیم‌ملی؟
صحبت خاصی در این باره ندارم. این تشخیص فدراسیون بود که من در لیست نباشم و در این باره اظهار نظر هم نمی‌کنم.منبع

* روند پیشرفت محمد عمری؟
پیشرفت و آینده این بازیکن بستگی به شخصیت و اخلاق حرفه‌ای دارد. عمری بازیکن است که برای آینده خود هدف دارد و باید تلاش بیشتری کند. او می‌تواند بهتر از این هم باشد به شرطی که زحمت بیشتری بکشد و زندگی حرفه‌ای خود را رعایت کند که البته او چنین شخصیتی هم دارد.

* صحبت‌های اولیه؟
بازی در مجموع خوب بود.در نیمه اول خیلی خوب بودیم و به گل رسیدیم. بازی مالکانه ای داشتیم. در نیمه دوم باید گل دوم را می زدیم تا کار به هیجانات آخر بازی نکشد.

* عملکرد بازیکنان؟
بازیکنانم باید با ذهنیت خوب وارد زمین شوند و ذهن پیروزی خواه داشته باشند هر چند که مشکلات زیاد است و باشگاه باید به فکر حل این مشکلات باشد. امیدوارم که در شش بازی باقیمانده نتایج خوبی کسب کنیم چرا که برد در هر شش بازی آینده هدف اصلی ماست. بازی امروز هم بازی سختی بود و فکر می‌کنم حریف اولین باخت خود را در زمینه خانگی‌اش متحمل شد. ما موقعیت‌های خوبی داشتیم و می‌توانستیم گل‌های بیشتری هم بزنیم.

1829135