یزدانی: پا انداختم و پنالتی بود، معذرت می‌خواهم

سیاوش در مورد مقصر اتفاقات خدمت سربازی‌اش گفت: مقصر اول خودمم که به حرف بقیه اعتماد کردم. من مصاحبه‌ای را موقعی که خدمت بودم انجام دادم و خیلی‌ها شاکی شدند ولی هیچکس ندید در آن ۸ ماه کجاها رفتم و چقدر تحت فشار بودم؛ حالا اشتباه کردم آن حرف‌ها را زدم، همه را حلال می‌کنم و مقصر اصلی خودمم که اعتماد کردم. خودم را جمع و جور می‌کنم که بتوانم به استقلال کمک کنم.منبع

او در خصوص درست بودن پنالتی‌ای که روی مغانلو مرتکب شد گفت: آره فکر می‌کنم پنالتی بود و یک برخوردی بین پای من و شهریار اتفاق افتاد. از هواداران معذرت می‌خواهم، من پا انداختم و البته شهریار هم پا انداخت و پاهایمان به هم برخورد کرد. می‌توانست نگیرد، ولی آقای اکرمی همه پنجاه-پنجاه‌ها را به نفع سپاهان سوت زد؛ خصوصا گل اول که یک خطای وسط زمین گرفت که اصلا خطا نبود و با بدشانسی توپ گل شد. آقای اکرمی خیلی روی برد سپاهان تاثیرگذار بود.

یزدانی ادامه داد: نیم فصل خوبی داشتیم. ما امسال متاسفانه خیلی مصدوم دادیم و ده-دوازده نفر مصدوم هستند و یک‌سری مثل خودم هم مصدوم هستیم ولی بازی می‌کنیم که بازیکنان برسند. استقلال بعد از جام جهانی خیلی بدشانسی آورده. این بازی کیفیتمان خوب بود ولی در بدشانسی‌ایم.

1793194

مدافع استقلال در مورد تقابلش با سپاهان اضافه کرد: من دو سال سپاهان بودم و بهترین بازی‌ها را کردم و بدشانسی امروزم بود. ولی یکی از بهترین بازی‌هایم را برای استقلال کردم. همیشه جلوی سپاهان انگیزه دارم و حتی سمت نیمکت سپاهان نرفتم که شائبه باشد.

او در مورد اینکه قبل از بازی شایعاتی مبنی بر پیوستنش به سپاهان وجود داشت، گفت: این بازی یکی از بهترین بازی‌هایی بود که کردم و من همیشه جلوی سپاهان بهترین بازی‌هایم را می‌کنم. من سپاهان را خیلی دوست دارم و همه می‌دانند؛ ولی من کلی سختی کشیدم که از استقلال به خدمت رفتم و الان که اینجا هستم خوشحالم‌. رسانه‌ها الکی گفتند، من نه با سپاهان صحبت کردم، نه باشگاه دیگری و استقلال خانه من است.

به گزارش “ورزش سه”، سیاوش یزدانی، مدافع استقلال، بعد از بازی با سپاهان در جمع خبرنگاران حاضر شد و گفت: بازی خوبی بود، نه من و نه هیچ‌کدام از بچه‌ها باورشان نمی‌شود چنین بازی‌ای را باختیم. خصوصا در نیمه دوم مستحق پیروزی بودیم و سپاهان روی یکی-دو اتفاق صاحب موقعیت شد. واقعا از این باخت ناراحتم و در همه فاکتورها از سپاهان بهتر بودیم. به سپاهان تبریک می‌گویم، ولی واقعا حیف شد. تیم ما روی بدشانسی افتاده و در روزی که باید سپاهان را می‌بردیم یک امتیاز هم گیرمان نیامد.

یزدانی در مورد اینکه اکرمی در طول بازی به او تذکر داده بود که خطای پنالتی‌اش را می‌گیرد بیان کرد: لحن آقای اکرمی خیلی بد بود و به جای اینکه بازیکنان را آرام کند، ما باید او را آرام می‌کردیم. درگیری داخل زمین بود و من هم یار مستقیمم شهریار بود و طبیعی است.

او در مورد بستن بازوبند کاپیتانی استقلال گفت: باعث افتخارم بود که کاپیتان تیم بزرگ استقلال شدم، ولی برایم خوش‌یمن نبود. اصلا دوست نداشتم کاپیتان باشم چون بار روی دوشم را سنگینی می‌کند، ولی کاپیتانی امروز بدشانسی بود.

او در مورد امیدواری‌اش برای دعوت به تیم ملی بیان کرد: تیم ملی را به قول خودمان ولش! بعد از آن اتفاق سربازی، آسیبی که سیاوش یزدانی خورد سال‌ها با من می‌ماند. مردم می‌گویند ۸ ماه خدمت کردی و تمام شد. ولی اثرات آسیبی که خوردم با من است و هنوز نتوانستم سیاوش قبلی بشوم. خیلی تحت فشار بودم.


کد خبر : 1865640 |
29 دی 1401 ساعت 20:21 |
7.8K بازدید |

0
دیدگاه

دوست نداشتم کاپیتان باشم


سیاوش یزدانی می‌گوید همچنان روحیه خوبی بعد از ماجراهای خدمت ندارد اما تلاش می‌کند به فرم سابق خود برگردد.

یزدانی: پا انداختم و پنالتی بود، معذرت می‌خواهم