یوونتوس ۰-۱ میلان: روسونری در چمپیونزلیگ

اولین موقعیت خطرناک بازی را در دقیقه 13 شاهد بودیم؛ جایی که مایک مانیان به زیبایی شوت از پشت محوطه کوادرادو را مهار کرد.

یووه در دقایق پایانی برای جبران گل خورده یکپارچه حمله شده بود و می‌توانست در اولین دقیقه از وقت‌های اضافه به گل برسد اما ضربه والی دنیلو روی ارسال از سمت راست بعد از برخورد به مدافع حریف بلوکه شد.

یوونتوس که کم کم از فشار تیم مهمان خارج شده بود در دقیقه 23 صاحب یک موقعیت خوب شد. مویزه کین در این صحنه با یک حرکت زیبا از سمت راست وارد محوطه جریمه شد اما آنخل دی ماریا قدر پاس در عرض او را ندانست و با ضربه‌ای کم دقت توپ را به بیرون دروازه زد.

آخرین دقایق بازی نیز بدون رد و بدل شدن گل دیگری به پایان رسید تا میلان با کسب پیروزی 1-0 شمار امتیازات خود را به 67 رسانده و یوونتوس با 59 امتیاز در رتبه هفتم قرار بگیرد. با این شرایط شاگردان مکس آلگری حتی شانس حضور در لیگ کنفرانس را هم ندارند.

1880971منبع

اولیویه ژیرو در دقیقه 60 پشت یک ضربه ایستگاهی ایستاد تا شانس خود را برای زدن گل دوم خود و تیمش امتحان کند؛ ضربه او اما جایی در چارچوب نداشت و از بالای دروازه به بیرون رفت.


کد خبر : 1940565 |
08 خرداد 1402 ساعت 00:18 |
7K بازدید |

3
دیدگاه

بیانکونری دیگر نای مبارزه ندارد

الکسی سلماکرز که در نیمه دوم برای میلان به میدان آمده بود می‌توانست در دقیقه 77 اختلاف را دو برابر کند اما ضربه او در موقعیت تک به تک دقت کافی را نداشت و وویژیک شزنی با پا آن را دفع کرد.

1880972

براهیم دیاز 3 دقیقه بعد در داخل محوطه جریمه صاحب موقعیت گلزنی برای میلان شد اما شوت از زاویه بسته جایی در چارچوب نداشت و راهی اوت شد.

1880973

به گزارش “ورزش سه”، یوونتوس که بعد از کسر امتیاز دوباره شانس مسلم کسب سهمیه چمپیونزلیگ خود را از دست داد امشب در یکی از بازی‌های هفته سی و هفتم میزبان میلان بود؛ تیمی که بعد از این اتفاق دوباره به جمع 4 تیم اول برگشته بود و قصد از دست دادن این موقعیت را نداشت.

در چهلمین دقیقه از بازی بالاخره اولین گل را شاهد بودیم؛ اولیویه ژیرو این گل را با ضربه سری قدرتمند روی ارسال داوید کالابریا به ثمر رساند تا میلان برنده راهی رختکن شود.

1880974

دیدار دو تیم از ساعت 22:30 در ورزشگاه آلیانز تورین آغاز شد و با برتری 1-0 شاگردان استفانو پیولی به پایان رسید تا آنها صعود خود به چمپیونزلیگ را قطعی کنند.


میلان با برتری 1-0 مقابل یوونتوس صعود خود به چمپیونزلیگ فصل آینده را قطعی کرد.

یوونتوس 0-1 میلان: روسونری در چمپیونزلیگ

نیمه دوم این دیدار در شرایطی آغاز شد که یوونتوس نایی برای جبران نداشت و میلان تیم برتر زمین بود.