۱۴ آذر، کابوس همیشگی یحیی گل‌محمدی!

برای کسانی که به طلسم و بدشانسی اعتقاد دارند، اولین سوژه‌ای که درباره شکست پرسپولیس مقابل دحیل به ذهن می‌رسد، نحس بودن روز ۱۴ آذر برای یحیی گل‌محمدی است، چرا که دقیقا چهار سال بعد و در سالروز آن شکست مربی پرافتخار سرخ‌ها بار دیگر طعم تلخ شکست را چشید.

البته که باید به این نکته نیز اشاره کرد که او یک شکست تلخ دیگر را در آذرماه در کارنامه مربیگری‌اش با پرسپولیس دارد و آن هم شکست دو بر یک در فینال لیگ قهرمانان ۲۰۲۰ مقابل اولسان است که در تاریخ ۲۸ آذر ماه ۱۳۹۹ رقم خورد.منبع


یحیی گل‌محمدی، سرمربی پرسپولیس، درست در سالروز یکی از شکست‌های تلخش مقابل استقلال، برابر الدحیل مغلوب شد.

14 آذر، کابوس همیشگی یحیی گل‌محمدی!

در تاریخ ۱۴ آذر ماه ۱۳۹۸ بود که یحیی و شاگردانش در پدیده، در حالی در ورزشگاه آزادی به مصاف استقلال استراماچونی رفتند که تا آن هفته در صدر جدول قرار داشتند و حتی با کسب یک امتیاز از استقلال نیز در جایگاه‌شان باقی می‌ماندند اما این اتفاق نیفتاد و تیم یحیی با تک گل شیخ دیاباته برابر آبی‌های پایتخت شکست خورد.

1963960
خوش و بش یحیی و استراماچونی پیش از ثبت آخرین شکست گل‌محمدی برابر استقلال – 14 آذرماه 1398

به گزارش “ورزش سه”، پرسپولیس در شرایطی مقابل الدحیل شکست خورد که موقعیت‌های گلزنی بی‌شماری را با درخشش دروازه‌بان حریف و البته در برخی صحنه‌ها با بدشانسی از دست داد. این بدبیاری‌ها در حالی رقم خورد که سرمربی قرمزها در گذشته نیز دقیقا در تاریخ ۱۴ آذرماه یک شکست تلخ دیگر را تجربه کرده بود آن هم در روزی که همانند بازی اخیر، تیمش عملکرد خوبی را به نمایش گذاشته بود.


کد خبر : 1985457 |
18 آذر 1402 ساعت 03:42 |
221 بازدید |

0
دیدگاه